Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można go wsadzić od strony szyby a wtedy pupa.

dokładnie o To mi chodziło ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej,

zamontowałem spryski od Rafiego :) dzieki :) adapterek jest ale cala wycieraczke mi "obsikuje" szyba cala + prawie caly dach + boki (ma moc!) :P w jezdzie pewnie to sie zmieni

Poki co bez rezania zmienie na maksa wysokosc i zobacze ...

Pozdrawiam

Edytowane przez Krystian Bachorski

Opublikowano

Witam!

Mam pyt. sam wężyk z dysz trzeba ściągać czy z tą końcówką schodzi (nie chcę urwać)

Opublikowano

Z ta końcówka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ok rafi10612 masz jeszcze te dysze + adaptery?

Opublikowano

Panowie po ponad roku na półce spryskiwacze wleciały dzisiaj na pokład i wszystko niby gra bo po docięciu ładnie psikają natomiast pojawia się problem z adapterami bo nijak nie moge ich wpasować;/ ma ktoś zdjęcie na żywo jak powinno to wygladać? bo na chwilę obecną spryski w masce są luźne i wypadają ;/

Opublikowano

Adaptery wchodzą na wcisk. Jak dobrze pamiętam to numerem do dołu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Na 1 stronie jest odnośnik do montażu spryskiwaczy. Klikasz i w tym temacie jest zdj zamontowanego adaptera w masce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Potrzebuje taki zestawik adapterki + dysze Priv :)

Opublikowano

Co do tej instrukcji to zamiast piłować - nie lepiej dać adapter z drugiej strony tj. na dole (patrząc na zdjęcia z montażu) - otwór jest symetryczny, a wtedy poniesie się strumień sprysku.

Opublikowano

Ale właśnie tak jest podane, inaczej nie miało by sensu

Opublikowano

Nie jestem pewien lub nie uważnie czytałem, czy jest możliwość zamontowania tych spryskiwaczy w Audi A4 B5 2000r. po lifcie spryski pod maską, nie jestem pewien czy mam podgrzewane i jak to rozpoznać? Wiem że spryski mam innego kształtu z niebieskim wnętrzem.

Opublikowano

w b5 jest to całkiem inne

Opublikowano

Jesteś wstanie podebrać dla mnie coś pasującego, mgiełka do B5

Opublikowano

szczerze to nie widze w etce coś z epoko b5 żeby miało podgrzewane i mgiełkowe spryski

Opublikowano
  • Autor

Jesteś wstanie podebrać dla mnie coś pasującego, mgiełka do B5

Zamiast robić syf w temacie, użyj szukaji forum...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/68013-all-b5-spryskiwacze-mgielkowe-czy-sa-w-ogole-dostepne-jakies/page-6?hl=%2Bspryski+%2Bmgielkowe#entry4002080

Opublikowano

U mnie oczywiście byłoby cudem gdybym czegoś nie spier*** i cudu nie było bo jeden plasticzek boczny ułamałem, ale w miare to sie trzyma nie powinno wyleciec (mam nadzieje) :D spiłowane mam na razie ustawione troche nizej zobaczymy w jezdzi jak to sie bedzie sprawowac

74370615898881679196.jpg

99473936799576626312.jpg

Opublikowano

czyli adaptery montowac po przeciwnej stronie szyby tak ?

Opublikowano
  • Autor

czyli adaptery montowac po przeciwnej stronie szyby tak ?

W pierwszym linku wszystko jest...

Opublikowano

Ok dzięki dzięki doczytałem bardzo dokładnie i już wszystko wiem, pojutrze się za to zabiorę :))

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kurde montowałem dzisiaj mgiełki ale jak zwykle coś poszło nie tak. Zarówno jeden jak i drugi nijak nie chciały się jakoś zatrzasnąć żeby się trzymały bez wypadania.

Skończyło się na tym że w obu mam połamane po jednym małym wypuście takim z boku. Spryski się trzymają tylko się przesuwają na boki.

Może to przez to że strasznie krótkie są te wężyki od płynu?

Tak sobie porównuje różne aukcje i mam wrażenie że są wersje z krótszymi tymi wypustami po końcach tak jak jest w starych spryskiwaczach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.