Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko jedno pytanie w wątku. Mam A4 B7 2005r i zastanawia mnie jedna rzecz bo nie jestem w stanie wywnioskować. Czy jeżeli wstawie te spryskiwacze to będą one grzały u mnie. Czy jest możliwość że będe musiał ciągnąć jakiś dodatkowy kabel?!

SPRYSKIWACZ DYSZA VW GOLF 5M0955986C 5M0 955 986C (3881320717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie w wątku. Mam A4 B7 2005r i zastanawia mnie jedna rzecz bo nie jestem w stanie wywnioskować. Czy jeżeli wstawie te spryskiwacze to będą one grzały u mnie. Czy jest możliwość że będe musiał ciągnąć jakiś dodatkowy kabel?!

SPRYSKIWACZ DYSZA VW GOLF 5M0955986C 5M0 955 986C (3881320717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Spryski same z siebie nie grzeją, więc jak masz fabrycznie instalację to wystarczy że podmienisz same spryski ale jak nie masz instalacji a chciałbyś mieć grzane to musisz dorezać instalację (kabelki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem przed chwilą w ASO. Chciałem spryskiwacze mgiełkowe. Koleś powiedział że te nr z pierwszego posta są złe. I zamówił:

8J0 955 987F i 8J0 955 988F.

Powiedział że to z tt. Tylko nie mam etki. A coś mi się śni że to nie są mgiełkowe tylko 3 punktowe. Poradzi ktoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup te z numerami z pierwszego posta to będziesz miał mgiełkowe i nie słuchaj specjalistów z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem przed chwilą w ASO. Chciałem spryskiwacze mgiełkowe. Koleś powiedział że te nr z pierwszego posta są złe. I zamówił:

8J0 955 987F i 8J0 955 988F.

Powiedział że to z tt. Tylko nie mam etki. A coś mi się śni że to nie są mgiełkowe tylko 3 punktowe. Poradzi ktoś.

a końcówką "D" to jakie będą Panowie ?

8E0955988D oraz 8E0955987D

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

i pasowałoby zmienić cenę aktualnie jeden niepodgrzewany w ASO kosztuje około 45 zeta a nie 28. (na getem są po 35 plus wysyłka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem przed chwilą w ASO. Chciałem spryskiwacze mgiełkowe. Koleś powiedział że te nr z pierwszego posta są złe. I zamówił:

8J0 955 987F i 8J0 955 988F.

Powiedział że to z tt. Tylko nie mam etki. A coś mi się śni że to nie są mgiełkowe tylko 3 punktowe. Poradzi ktoś.

a końcówką "D" to jakie będą Panowie ?

8E0955988D oraz 8E0955987D

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

i pasowałoby zmienić cenę aktualnie jeden niepodgrzewany w ASO kosztuje około 45 zeta a nie 28. (na getem są po 35 plus wysyłka)

Zwykła grzana, przecież google grafika pokazuje obrazki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYSZA SPRYSKIWACZA ORYGINALNA VW 5M0955985C9B9 ASO (3929474503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

38 dinarów a numer jaki podaje ASO 5M0 955 985C 9B9 a nie sam 5M0 955 985C

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

To są na 100% grzane i mgiełkowe na 2 zdjęciu widać numer 5M0955986C to 9B9 to pewnie po pijaku wstawiał aukcję i wkleił z czegoś innego :facepalm:

geten ma taki sam numer i aso plichta takze wiec koleś nie był pijany hheheeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zamowiłem 5M0955986C + adaptery, była lekka zmotka na początku jak mi powiedział że taka część nie istnieje i że numer jest zły ale zanim zdążyłem zareagować (sypnąć mu z dyńki) :wink: koleś sam się poprawił i finalny numer sprysków jest 5M0955986C 9B9 i jest to kolor:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zamowiłem 5M0955986C + adaptery, była lekka zmotka na początku jak mi powiedział że taka część nie istnieje i że numer jest zły ale zanim zdążyłem zareagować (sypnąć mu z dyńki) :wink: koleś sam się poprawił i finalny numer sprysków jest 5M0955986C 9B9 i jest to kolor:banan:

Bo tak właśnie jest dopiszę to w pierwszym poście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu ale psika, jak karcher na myjce :banan:, narazie testy przeprowadzone pod domem ale nie moge sie doczekać testów na autostradzie, w sobote mamy spocika w Oslo ale będę psikał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dzisiaj w nomie w katowicach i za grzane spryski życzą sobie 120 zł a adapter 4.50 zł jak by ktoś potrzebował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może czy jest jakakolwiek różnica w spryskiwaczach o numerach poniżej ?

5M0 955 985 C

a

5M0 955 985 C 9B9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może czy jest jakakolwiek różnica w spryskiwaczach o numerach poniżej ?

5M0 955 985 C

a

5M0 955 985 C 9B9

Nie ma to ten sam sprysk:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknij wyżej kilka postów chyba ktoś opisywał, możliwe że końcowa cyfra to kolor ale nie jestem pewien co do początku to te same spryski:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam jedno pytani - czy oryginalnie do sprysków w masce nie idą żadne kabelki? Bo u mnie do sprysków jest wpięta kostka, ale grzane nie są, dlatego też mam pytanie, czy po prostu można zmienić na mgiełkowe, a grzanie podpiąć z tej kostki?

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Bo rozumiem, że zasilanie musi być podłączone non stop do nich czy tylko wtedy, kiedy działa pompka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...