Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

myslałem ze te mgiełki w b6 to opcja dodatkowa tak jak grzane spryski

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

nawet na alledrogo ciężko je spotkać a jak sa to i ładnie kosztują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy to jest ta grzana dysza spryskiwacza? Dysza spryskiwacza podgrzewana VW 5M0955986C9B9 (3761883818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Na aukcji jest podany jakiś dłuższy numer stąd mam wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy to jest ta grzana dysza spryskiwacza? Dysza spryskiwacza podgrzewana VW 5M0955986C9B9 (3761883818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Na aukcji jest podany jakiś dłuższy numer stąd mam wątpliwości
Tak to jest mgiełkowy podgrzewany nie wiem co to jest 9B9:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są na 100% grzane i mgiełkowe na 2 zdjęciu widać numer 5M0955986C to 9B9 to pewnie po pijaku wstawiał aukcję i wkleił z czegoś innego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9B9 to chyba oznaczenie koloru, google mówi, że to Satin Black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9B9 to chyba oznaczenie koloru, google mówi, że to Satin Black.
No możliwe ale tego kodu się raczej nie podaje bo wszystkie spryski chyba czorne wychodziły:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że jeśli ktoś ma pełną gamę kodów wyposażenia swojego wozu, może sprawdzić czy ma grzane dysze. Wtedy widnieje kod 9T1. U mnie na wlepce z kodami tego nie ma, ale już na szczegółowym wydruku kodów wyposażenia jest. Sprawdzałem i kabelki też są, więc się zgadza. :wink:

gdzie dorwać te kody (gdzie one powinny się znajdować ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody wyposażenia powinieneś mieć na naklejce naklejonej w okolicy wnęki na koło zapasowe (przynajmniej w B6 tam są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody wyposażenia powinieneś mieć na naklejce naklejonej w okolicy wnęki na koło zapasowe (przynajmniej w B6 tam są)

Lub w książce serwisowej albo pod tylną kanapą w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jeszcze jedno pytanie, dobrze rozumiem że sprysk lewy i prawy są identyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jeszcze jedno pytanie, dobrze rozumiem że sprysk lewy i prawy są identyczne?

identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że jeśli ktoś ma pełną gamę kodów wyposażenia swojego wozu, może sprawdzić czy ma grzane dysze. Wtedy widnieje kod 9T1. U mnie na wlepce z kodami tego nie ma, ale już na szczegółowym wydruku kodów wyposażenia jest. Sprawdzałem i kabelki też są, więc się zgadza. :wink:

gdzie dorwać te kody (gdzie one powinny się znajdować ?)

Trzeba wyciągnąć kody po VINie od kogoś kto ma dostęp do Etki, Elsy w trybie online lub z ASO. Na którymś forum widziałem że podawali VIN, a w zamian dostawali plik w pdf z danymi swojego auta oraz pełną listą kodów wyposażenia. Może i u nas ktoś ma dostęp.:wink:

Kody wyposażenia powinieneś mieć na naklejce naklejonej w okolicy wnęki na koło zapasowe (przynajmniej w B6 tam są)

Tego raczej nie będzie na wlepce, tam są tylko wybrane kody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...