Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Grzane spryski to dodatkowa opcja jak grzane fotele. Jeżeli masz wpiętą kostkę to na pewno masz grzane. Sprawdź bezpiecznik nr 3 (5A). Z tego co wiem to spryski grzeją non stop poniżej jakiejś temp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.A tak nawiasem....... na allegro można wyłapać za 80 spryski więc modzik wychodzi 90. U mnie już są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko, czy te spryski podejdą za zwykłe grzane ?

Dysza spryskiwacza podgrzewan VW Golf V 5M0955986C (4286988882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdą. Tylko będizesz potrzebował jeszcze takich adapterków płaskich żeby wszystko wyglądało ori. Masz na pierwszej stronie opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :-D

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

i jak rozumiem są to już mgiełkowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Ja w tamtym tygodniu kupiłem takie same o takim oznaczeniu i już są w aucie. Pytałem się ostatnio w ASO i krzyknęli mi cenę 122 zł za 1 sztukę. Na allegro kupiłem komplet z wysyłką za 118 zł. Gościu rozbierał Skodę Superb niby potestowa o przebiegu 6 km. Ciężko uwierzyć, ale jak przyszły to stan idealny i wyglądają jak nowe prosto z ASO.Efekt spryskiwania super, stare to mnie do zawału już przyprowadzały jak chciałem je ustawić i za każdym razem spryskiwały inaczej.:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u plichty w Gdańsku liczą sobie 35 zł za adapter xD ma ktoś dostępne w lepszej cenie i mógłby podesłać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u plichty w Gdańsku liczą sobie 35 zł za adapter xD ma ktoś dostępne w lepszej cenie i mógłby podesłać ?

A który numer im podajesz bo w ASO kosztuje 2,45zł/szt Skoda, Audi 5,65zł/szt

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

[TABLE=width: 100%]

[TR=class: gridBody_hl, bgcolor: #FFFFE1]

ml1.gif

8E0955431

ADAPTER

[TD=class: cnum, align: right]4,59 zł[/TD]

[TD=class: cnum, align: right]5,65 zł[/TD]

szt.

[TD=class: cnum, align: right][/TD]

2..

[TD=align: center]+[/TD]

[TD=class: gridEdtTD, align: center][/TD]

[TD=class: gridEdtTD][/TD]

[/TR]

[TR=class: gridBody0]

ml2.gif

8E0955431

ADAPTER

[TD=class: cnum, align: right]1,99 zł[/TD]

[TD=class: cnum, align: right]2,45 zł[/TD]

szt

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć xD pytałem się o kilka części i nie tą przeczytałem jako koszt. Nie mają w ogóle dostępnych tych adapterów jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę montował w tym tygodniu więc porobię fotki :wink: i się zaktualizuje temat dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image zblokował, wykupie premium i przerzucę foty na inny serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż jest tak banalnie prosty, że nawet nie wiem po co fotki... trwa to około 45 sekund :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie ciąłem ani nie szlifowałem. Spryski + adaptery i wszystko siedzi na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie podcina, montujemy adapterki od przodu maski w te dziury po spryskach podpinasz i wkładasz nowe i wszystko potem tylko regulacja wysokości srubeczka ;-) montowalem u siebie wczoraj ale zapomniałem fotek :-\ ogólnie zastanawiam się nad adapterkami tez z drugiej strony bo trochę luźno siedzą, jak mocniej śrubokręt wcisnąć w srubke to wypadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dziś mgiełki, adaptery od przodu wsadziłem i przykręcone na maxa do góry psikają idealnie. Trochę dziwnie wchodzą wtyczki od płynu, jakoś tak jakby te od mgiełek były za duże. Do tego trochę naprężyć musiałem kable od grzania, jakoś mało luzu tam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w B6 ale u siebie w A6 C5 jak zakładałem to musiałem odwinąć ten bandarz z przewodów i zawinąć raz jeszcze bo nie dostawały u mnie pod sprysk bo inaczej wchodzi niz w standardowych. Jeżdzę juz 2 miesiące z załozonymi na słowo honoru bez adapterkow i też jest ok:decayed:

Poza tym piszesz adapterki od przodu czyli spryski masz bardziej do przodu samochodu czy co tyłu? Bo ja spryski mam jak najbliżej szyby, podciąłem spryski żeby się dało wyżej unieść regulacją i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...