Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzane spryski to dodatkowa opcja jak grzane fotele. Jeżeli masz wpiętą kostkę to na pewno masz grzane. Sprawdź bezpiecznik nr 3 (5A). Z tego co wiem to spryski grzeją non stop poniżej jakiejś temp

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dokładnie.A tak nawiasem....... na allegro można wyłapać za 80 spryski więc modzik wychodzi 90. U mnie już są

Opublikowano

Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podejdą. Tylko będizesz potrzebował jeszcze takich adapterków płaskich żeby wszystko wyglądało ori. Masz na pierwszej stronie opis.

Opublikowano

Ok dzięki :-D

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

i jak rozumiem są to już mgiełkowe ?

Opublikowano

Dokładnie.Ja w tamtym tygodniu kupiłem takie same o takim oznaczeniu i już są w aucie. Pytałem się ostatnio w ASO i krzyknęli mi cenę 122 zł za 1 sztukę. Na allegro kupiłem komplet z wysyłką za 118 zł. Gościu rozbierał Skodę Superb niby potestowa o przebiegu 6 km. Ciężko uwierzyć, ale jak przyszły to stan idealny i wyglądają jak nowe prosto z ASO.Efekt spryskiwania super, stare to mnie do zawału już przyprowadzały jak chciałem je ustawić i za każdym razem spryskiwały inaczej.:doh:

Opublikowano

u plichty w Gdańsku liczą sobie 35 zł za adapter xD ma ktoś dostępne w lepszej cenie i mógłby podesłać ?

Opublikowano
u plichty w Gdańsku liczą sobie 35 zł za adapter xD ma ktoś dostępne w lepszej cenie i mógłby podesłać ?

A który numer im podajesz bo w ASO kosztuje 2,45zł/szt Skoda, Audi 5,65zł/szt

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

[TABLE=width: 100%]

[TR=class: gridBody_hl, bgcolor: #FFFFE1]

ml1.gif

8E0955431

ADAPTER

[TD=class: cnum, align: right]4,59 zł[/TD]

[TD=class: cnum, align: right]5,65 zł[/TD]

szt.

[TD=class: cnum, align: right][/TD]

2..

[TD=align: center]+[/TD]

[TD=class: gridEdtTD, align: center][/TD]

[TD=class: gridEdtTD][/TD]

[/TR]

[TR=class: gridBody0]

ml2.gif

8E0955431

ADAPTER

[TD=class: cnum, align: right]1,99 zł[/TD]

[TD=class: cnum, align: right]2,45 zł[/TD]

szt

[/TR]

[/TABLE]

Opublikowano

Wróć xD pytałem się o kilka części i nie tą przeczytałem jako koszt. Nie mają w ogóle dostępnych tych adapterów jeszcze gorzej.

Opublikowano

a gdzie są zdjęcia z pierwszego postu??

Opublikowano

Będę montował w tym tygodniu więc porobię fotki :wink: i się zaktualizuje temat dla potomnych.

Opublikowano
  • Autor

Image zblokował, wykupie premium i przerzucę foty na inny serwer.

Opublikowano

Montaż jest tak banalnie prosty, że nawet nie wiem po co fotki... trwa to około 45 sekund :decayed:

Opublikowano

ok, montaż może i tak, ale gdzie podciąć, podszlifować czy co tam jeszcze:wink:

Opublikowano

Ja nic nie ciąłem ani nie szlifowałem. Spryski + adaptery i wszystko siedzi na miejscu.

Opublikowano

Nic się nie podcina, montujemy adapterki od przodu maski w te dziury po spryskach podpinasz i wkładasz nowe i wszystko potem tylko regulacja wysokości srubeczka ;-) montowalem u siebie wczoraj ale zapomniałem fotek :-\ ogólnie zastanawiam się nad adapterkami tez z drugiej strony bo trochę luźno siedzą, jak mocniej śrubokręt wcisnąć w srubke to wypadają

Opublikowano

Zamontowałem dziś mgiełki, adaptery od przodu wsadziłem i przykręcone na maxa do góry psikają idealnie. Trochę dziwnie wchodzą wtyczki od płynu, jakoś tak jakby te od mgiełek były za duże. Do tego trochę naprężyć musiałem kable od grzania, jakoś mało luzu tam. :wink:

Opublikowano

Nie wiem jak jest w B6 ale u siebie w A6 C5 jak zakładałem to musiałem odwinąć ten bandarz z przewodów i zawinąć raz jeszcze bo nie dostawały u mnie pod sprysk bo inaczej wchodzi niz w standardowych. Jeżdzę juz 2 miesiące z załozonymi na słowo honoru bez adapterkow i też jest ok:decayed:

Poza tym piszesz adapterki od przodu czyli spryski masz bardziej do przodu samochodu czy co tyłu? Bo ja spryski mam jak najbliżej szyby, podciąłem spryski żeby się dało wyżej unieść regulacją i gra muzyka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.