Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vag na windows 7 64bit


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem kabel vag lecz mam problem poniewaz posiadam windows 7 64b

ma ktos ten system i dziala mu vag ?

prosilbym o porade jak zainstalowac i jakies linki programy sterowniki instrukcje zebym mogl wykonac dianostyke swoim latopem w moim audi :) dzieki z góry za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP mode działa tylko na biurowe windows'y (jak professional itd). Ja przerabiałem to jakieś 3 tygodnie temu. Ściągnij program VMware Workstation, załatw sobie od kogoś winXP i zainstaluj go przez program. Masz system operacyjny Win7, a otwierając program włączasz wirtualnego XP. Plusem największym tego wszystkiego jest to, że pliki pomiędzy XP, a 7ką przenosisz na zasadzie kopiuj/wklej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z allegro za 40 zł niebieski ;d

Za slaby kabel masz :wink: a instalacji tu masz temat http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-instalacja-vag-com-221717/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na W7 64bit zainstalowałem VCDS 11.3 EN , i działa.

Jednak soft jest wykrywany jako virus przez mój Norton Internet se... i muszę go wyłączać jak korzystam z VCDS. Dlatego szukam alternatywy.

kabel kupiłem z e-Service Kable Diagnostyka oraz ChipTuning Samochodów VAG, VAG Com, VAG CAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz zostalo napisane a w szukajce jest pełno informacji na ten temat.... nowe wersje VAGa mają sterownik 64 bit i smiga to na systemach x64.

Do starych wersji i do klonow z allegro... trzeba stosowac XP Mode... albo systemu x86.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...