Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jakieś niedrogie urządzenie wielofunkcyjne tak maksymalnie do 250zł ale najlepiej tańsze. Nie zależy mi na żadnych zaawansowanych funkcjach. Ma być prosta tylko żeby drukowała, kserowała i skanowała i co najważniejsze żeby materiały ekploatacyjne nie było zbyt drogie . Może ktoś siedzi w temacie i doradzi mi co kupić. Na codzień nie drukuję zbyt wiele , potrzebuję tego tylko okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brother. tanszego w eksploatacji urządzenia chyba nie znajdziesz. za komplet 10 tuszy płace 35zł z wysyłka. teraz zamowilem kolejne urządzenie do firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię prezesa. 2 lata temu kupiłem urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2050. Dobre jedynie jako skaner, w druku niestety drogie. Kartridże mają pojemność zaledwie 3-8 ml, czyli niewiele, natomiast ceny wynoszą ok 100 zł/szt. przewyższając wartość urządzenia. W ub roku kupiłem Brothera dcp-j315w i jestem mega zadowolony. Urządzenie bardzo ładnie drukuje, posiada WiFi i co najważniejsze jest tanie w eksploatacji. Kartridże-zamienniki mają pojemność ok 20 ml i kosztują na allegro 3-7 zł/szt. Poza tym, w Brotherze każdy kolor tuszu jest w oddzielnym kartridżu i wymieniasz tylko ten, który akurat się skończył a nie jak w przypadku HP kartridż z 3 kolorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ceny tuszy do HP PSC 1315 ?

Ja jadę na zamiennikach i koszt tuszu kolorowego i czarnego:

TUSZE HP 56 + 57 XL ZAMIENNIKI GW.WYSYŁKA GRATIS!! (2729595067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bardzo ładnie drukuje, skanuje i kopiuje. Przez 8 lat żadnej awarii.

Jak byś potrzebował sterowniki do drukarki to mam :hi:.

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Tylko ten Brother kosztuje ponad 300 zł... a YATES chodziło o do 250 zł... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakiegoś prostszego tańszego Brothera bez wifi i innych pierdołek które mi nie są potrzebne ? Ważne tylko żeby był skaner, ksero i drukarka. I nie chcę jakichś ogromnych wielkością kombajnów gdyż mi nie wejdzie to do biurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używam tego brothera i polecam:wink: mały gabarytowo, nie drogi w utrzymaniu i nie sprawia problemów, jedyne czego mi brak to drukowania automatycznie na 2 stronach A4:whistling: ale da sie przezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brother jest the beściak. W rodzinie mamy 5 takich drukarek, jedziemy na zamiennikach i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Brothera, mam DCP-150C, działa wyśmienicie, zamienniki jak już wspomniano bardzo tanie. Windows 7 nie potrzebuje żadnego dodatkowego oprogramowania. Skanuje, drukuje, bez instalacji płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja kupuje od dwóch lat od tego sprzedawcy i zero zastrzeżeń :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz Canona MP190? Mam takiego do sprzedania za 149zł z nowymi oryginalnymi tuszami Canon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup Brothera

ja mam dwie szt. 150C oraz 515

515 jest już bardziej zaawansowana bo ma łączność wifi i to jest super bez zbędnych kabelków

a tusze jak piszą wcześniej są najtańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od HP-ków radzę się trzymać z daleka, tusze niesamowicie drogie, jak coś padnie to naprawa droga. Od kilku lat używam Brotherów seria DCP (obecnie DCP-135C). Kosztują stówkę z hakiem, tusze za kilka złotych. Drukary spokojnie wytrzymują kilkanaście tysięcy wydrukowanych stron. Do tego ksero i banalna obsługa, żadnych syfiących ram programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja używam HP 2060urządzenie wielofunkcyjne tusze od 35 do 40 zł i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych urządzeń brałbym HP 2515. Zawsze się dziwie, że na forach ogólnie każdy zachwala brothery a u mnie na serwisie na 10 drukarek 8 jest brothera albo epsona i klasyczny problem z niedrożną głowicą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...