Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba będzie znaleźć kogoś z komputerem. Chyba dopiero jak będę w PL to sprawdzę bo w Wiedniu raczej nie będę przepłacał za sprawdzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie znaleźć kogoś z komputerem. Chyba dopiero jak będę w PL to sprawdzę bo w Wiedniu raczej nie będę przepłacał za sprawdzenie :wink:

Pojedziesz przez Chałupki, to wpadnij to sprawdzimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie znaleźć kogoś z komputerem. Chyba dopiero jak będę w PL to sprawdzę bo w Wiedniu raczej nie będę przepłacał za sprawdzenie :wink:

Pojedziesz przez Chałupki, to wpadnij to sprawdzimy :decayed:

Jak tylko nie będzie to problemem, to mogę podjechać, przy okazji obczaję Twoją świnię :naughty: planowany wyjazd do PL końcem maja dopiero :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie znaleźć kogoś z komputerem. Chyba dopiero jak będę w PL to sprawdzę bo w Wiedniu raczej nie będę przepłacał za sprawdzenie :wink:

Pojedziesz przez Chałupki, to wpadnij to sprawdzimy :decayed:

Jak tylko nie będzie to problemem, to mogę podjechać, przy okazji obczaję Twoją świnię :naughty: planowany wyjazd do PL końcem maja dopiero :wink:

To zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko nie będę wyjeżdżał na noc (ze względu na mojego synka) to z zaproszenia skorzystam z pewnością :wink4:

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 17:19 ----------

Panowie jak się pozbyć tylnej lotki z klapy? Jak to jest zamontowane, na jakimś kleju? W PL czeka na mnie już s-line i jak będę miał chwilę to chciałbym założyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zwykła? Dużo rozbierania jest? Nawet się nie przyglądałem jeszcze jak to tam wszystko wygląda. Wiem że s-line trzeba lekko przerobić te dwa bolce odciąć i na taśmie to przykleić, nie mylę się ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zwykła ?

Jak chcesz coś u siebie odkręcić to nie masz co, bo tam nie ma lotki :wink:

S-line się przykleja na taśmie lub kleju do szyb, chyba ze masz oryginalnie dziury, ale na pewno nie masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam czy to coś nad szybą trzeba zdemontować, czy na to się montuje s-line?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne :wink:

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 12:35 ----------

Dzisiaj po dokładnym myciu auta, aż mnie serce zabolało jak zobaczyłem ile na masce mam odprysków i w jakim stanie jest lakier na aucie. Według mnie tragedia. Muszę się wziąć za doprowadzenie go do jakiegoś normalnego stanu. teraz pytanie czy opłaca się robić zaprawki na odpryskach a jest ich dosyć dużo :facepalm: czy lepiej malowanie całej maski?? I oczywiście w lipcu lub sierpniu jak będę dłużej w PL polerka samochodu na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo- maska w odpryskach a w jeszcze gorszym stanie zderzak... Wystarczyła jedna trasa do Włoch i z powrotem...

Jeśli miałbym to lakierować to później obowiązkowo przezroczysta folia (taka jak do zmiany koloru) na zderzak, maskę i błotniki.

Inaczej za parę miesięcy będzie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne :wink:

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 12:35 ----------

Dzisiaj po dokładnym myciu auta, aż mnie serce zabolało jak zobaczyłem ile na masce mam odprysków i w jakim stanie jest lakier na aucie. Według mnie tragedia. Muszę się wziąć za doprowadzenie go do jakiegoś normalnego stanu. teraz pytanie czy opłaca się robić zaprawki na odpryskach a jest ich dosyć dużo :facepalm: czy lepiej malowanie całej maski?? I oczywiście w lipcu lub sierpniu jak będę dłużej w PL polerka samochodu na 100%.

w Austrii z tymi kamieniami to jest dramat. Sam mam zjechana maske po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz bezbarwną ochronną folie z 3M i oklejasz zderzak + maska na zimę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz nie uda się zrobić polerki przed zimą więc chyba zostawię to tak jak jest i po zimie będę myślał co dalej :wink:

A folia ochronna to dobry pomysł :good:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 10:04 ----------

Polerki nie udało się ogarnąć, ale udało się porobić parę innych rzeczy które czekały na swoją kolej :decayed:

Na początek poszła wymiana szyby i zamontowanie czujników + lusterko

DSC_0321x.jpg DSC_0313x.jpg

Następnie dzięki koledze z forum: czaki22 , została podciągnięta instalacja, podłączone włączniki auto i DRL/CLH i wszystko ruszyło jak z fabryki :naughty:

DSC_0322x.jpg

Między czasie na klapie wylądowała lotka s-line :cool:

DSC_0317x.jpg

I dwa dni przed wyjazdem udało podłączyć się jeszcze BOSE ( Stage I, czyli suboofer, wzmacniacz + głośniki tył)

DSC_0326x.jpg

BOSE również dzięki koledze czaki22 I za to Wielkie Dzięki :good:

Do tego wszystkiego doszło lakierowanie tylnego zderzaka i wymiana niedziałającego czujnika parkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato :kox:

Wyrobiłeś duplikat winiety i naklejki przeglądu?

Koleś bez uszkodzenia przełożył na nową szybę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to będzie grało jak się zrobi Full Bose :decayed: ale teraz już czuć różnicę :dance: Zresztą jak się zrobi następnego spota to ocenisz sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...