Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanko o swiatlo w kabinie


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

kurde nie wiem jak zaczac... hmmm..

czy w b5 przedliftowej swiatlo w kabinie powinno sie zapalic po otwarciu centralnego? czy dopiero tak jak to sie dzieje u mnie po bezposrednim otwarciu drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie światło w kabinie zapala się po otwarciu centralnego pilotem i gaśnie po zamknięciu z pilota, wydaje mi się, że to zależy od sposobu podłączenia centralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u pepik25. Jak otworze centralnym gaśnie w chwili włożenia kluczyka do stacyjki, zapala się po wyłożeniu kluczyka ze stacyjki i gaśnie albo po 20-30s (chyba coś koło) albo jak centralnym zamknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:zapala się gdy otworzę centralkę przyciskiem na kluczu i gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki.Gaśnie jak zamkne auto lub przekręcę klucz w stacyjce do zapalenia się kontrolek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:zapala się gdy otworzę centralkę przyciskiem na kluczu i gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki.Gaśnie jak zamkne auto lub przekręcę klucz w stacyjce do zapalenia się kontrolek:wink:

U mnie jest tak samo, plus oczywiście otwarcie drzwi (klamką :wink:), no i mam funkcję rozjaśniania/przygaszania - bo z tym też dwojako bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam tak samo jak Marko42...

a chcialbym zeby mi sie zapalalo po otwarciu auta z pilota...

i teraz pytanie? to zalezne od centrali zamka czy od jakiegos modulu? moze go mozna wymienic? zeby zapalaly sie swiatelka po otwarciu centralnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze roczniki wnioskuję że być może to wynika z tego, że w 1997 był pierwszy lift B5, wtedy mogli zmienić sposób zapalania się oświetlenia wnętrza na ten który funkcjonuje do dziś. A we wcześniejszych rocznikach zapalało się tylko po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm u mnie zapala się jak otworzę drzwi oraz jak wyciągnę kluczyk ze stacyjki po zgaszeniu silnika
U mnie zapala sie tak samo jak u kolegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...