Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Brak mocy


nao

Rekomendowane odpowiedzi

ahhh po prostu ja zadałem jedno pytanie.... ale kolega Ronin nie odpuszcza.... nie wiem... jakiś dziwny koles jesteś. Jak nie masz chęci żeby coś podpowiedzieć to załóż se nowy temat.. i tam będziesz opowiadał o swoich przeżyciach.. a nie głupie pierdoły mi tu piszesz, przecierz i tak nikogo to nie obchodzi :blink: Jak nie umiesz :) podpowiem jak założyć nowy temat:)

Chciałbym tu podkreślić ! ze autko kupiłem jakiś czas temu a dopiero teraz zaczyna sie coś dziać. Dziękuje za zainteresowanie tematem innych wypowiadających. jutro jadę wreszcie do tego mechanika na vag'a i wtedy sie odezwe :) (niestety ciągle praca, praca ;p nie ma czasu na nic w tyg)

Proszę o nie komentowanie wypowiedzi kolegi Ronin'a

pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 18:14 _________________________________________________no wiec Panowie:) autko juz jeździ jak powinno :) pojechało do mechanika i sie okazało ze wymienili świece, adaptacje przepustnicy zrobili wyregulowali :D i już smiga jak powinno :) turbina sprawdzona:) już mogę jechać na spota :D

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b5 1,8] WITAM WYMIENIŁEM KOMPUTER (SPRAWNY 0 BŁĘDÓW) ALE ODCZÓWAM BRAK MOCY NA OBROTOMIERZU WIDAĆ JAK OBROTY BEZ DODAWANIA GAZU FALUJĄ CO TO MOŻE BYĆ PROSZĘ O RADĘ :confused4:

to nie jest temat o 1.8n/a tylko o AEB (silnik z turbo)

U ciebie : filtr powietrza, przepływomierz, przepustnica itd

nie pisz dużymi literami proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...