Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne stukanie przy ruszaniu


Przemo85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ja sie podepne to tego postu.

U mnie sprawa stukania (cos jak by sie auto łamało) z lewej strony od podlogi

wystepuje podczas hamowania i ruszania dość mocnego w sumie sredniego.

Jak jade jak dziadek 65letni w niedziele do kosciola czyli delikatnie stłukota nie ma.

Jutro jade do mechanika ale juz jestem ciekawy co top moze być i jakie sa koszta?

Moze jakies sugestie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja sie podepne to tego postu.

U mnie sprawa stukania (cos jak by sie auto łamało) z lewej strony od podlogi

wystepuje podczas hamowania i ruszania dość mocnego w sumie sredniego.

Jak jade jak dziadek 65letni w niedziele do kosciola czyli delikatnie stłukota nie ma.

Jutro jade do mechanika ale juz jestem ciekawy co top moze być i jakie sa koszta?

Moze jakies sugestie?

Pozdrawiam

Witam jak coś będziesz wiedział odezwij się proszę. Mam to samo podczas ruszania też mam stuk hamuję i stuk. A że nie przepadam za jazdą w stylu 65 letniego dziadka i bardzo mnie to denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam to samo byłem na stacji i powiedzieli że to jest poduszka silnika mam pytanie czy ktoś może zrobić zdjęcie spodu silnika w okolicach skrzyni biegów

u mnie jest jeszcze 1 objaw jak przejade kilka kilometrów to głośniej chodzi silnik takie drgania przechodzą

na bank jest to poduszka tylko nie wiem jaka i jak sie ona nazywa dlatego prosiłbym o zdjęcie ( u mnie są zerwane sillen blocki ) nie mam kanału i nie moge zrobić zdjęcia[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:40_________________________________________________Byłem na kanale okazało sie że uderza rura wydechwa przy agresuwniejszym ruszaniu lub hamowaniu o jakieś mocowanie skrzyni biegów w każdym bądz radzie jest widoczne przetarcie na rurze i mam zamiar coś pokombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...