Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW E91 318d


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

czas na zmiany, szukalem jakiegos fajnego b7 ale bylo w czym wybierac wiec skusilem sie na bmw :)

2012_10_03_466.jpg

<br /><br />

wersja poliftingowa

diesel, model 318d 143 PS

pdc przod i tyl, navi, czujnik deszczu, start stop...

wiecej fotek w pozniejszym czasie narazie nie mam zbytnio czasu na to

i jak wam sie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już chyba 4-ta E91 na forum miej na oku klapki kolek ssącego ,No i dobrze że wybrałeś e91 lepiej się prowadzi niż b7 nie masz czego żałować, no i silnik też ma lepszą kulturę pracy . Czekamy na więcej fotek. Autko super niech się dobrze sprawuje ...Zmień felunak chociaż na 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank będziesz bardziej zadowolony niż byłbyś z b7 choć szkoda że tylko 143KM :kwasny: - tak jak skrab wspomniał pilnuj klapek a najlepiej je wywal i spokój powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ale jak wywali to znów auto od dołu do 2000 obr będzie się licho zbierać także lepiej wyczyścić i sprawdzić czy nie mają luzów ,myślę że nie ,albo lepie kupić nowego ssaka ewentualnie zaślepić,318 122km m47 przed liftem nie ma takiego problemu bo ich w ogóle nie ma, przynajmniej tak mi wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kto woli, a nie telepało Ci budą przy gaszeniu auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kto woli, a nie telepało Ci budą przy gaszeniu auta ?

kompletnie żadnej różnicy no ale to było R6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - chyba się w końcu zgadamy i zrobi się jakiś BMW-fanclub na naszym forum:kox: Będziemy wymieniać doświadczenia:decayed:

Od siebie życzę bezawaryjności i ogarniętego mechanika, bo ja mam z tą drugą kwestią lekki problem:kwasny: i muszę się ratować ASO. Do tego nawet jak kupisz totalnego golasa, to na każdym kroku, na większości części i usług będą ludzie dziwne stawki wołają:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś próbowałem założyć wątek o BMW ale kogoś za bardzo w oczy kuł, więc sobie darujcie. To jest temat tabu na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś próbowałem założyć wątek o BMW ale kogoś za bardzo w oczy kuł, więc sobie darujcie. To jest temat tabu na tym forum.

:kox::naughty: bo to zamknęli Ci od FWD, co bokami nie mogli latać :lol1:soolek - nasze forum i tak jest mega tolerancyjne na inne marki, nie to co na BMW, że o A6 nie wspomnę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś próbowałem założyć wątek o BMW ale kogoś za bardzo w oczy kuł, więc sobie darujcie. To jest temat tabu na tym forum.

:kox::naughty: bo to zamknęli Ci od FWD, co bokami nie mogli latać :lol1:

chyba taaa :decayed:

Piteras fajna, choć troszku goła :wink:

IMO zacznij od dobrego koła i włożenia navi.

No i niech się szczęśliwie sprawuje:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest tolerancyjne, dlatego chciałem stworzyć jakiś mały kącik. Ale znalazło się chyba dwóch zakapiorów, którym coś jednak się nie podobało i ... pupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soolek w końcu jesteś Klubowiczem to możesz zrobić coś w tej kwestii co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ma navi w i-drive
TFU!:facepalm: Miałem na myśli zenony:decayed:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Soolek w końcu jesteś Klubowiczem to możesz zrobić coś w tej kwestii co?
Taaaa.. może :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jako klubowicz to mogę ... siedzieć cicho. Albo założyć sobie własne forum :facepalm:

Nie tylko w PZPN jest beton :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej też się przesiadłem na BMW 3ke z A4 B7 z takim samym silnikiem jak Twoja tylko przed liftem i w środku jakosc na tym samym poziomie za to estetycznie AUDI było bardziej dopieszczone jak bmw w mojej ocenie ma 10/10 to audi miało 10+ hehe za to na silnik narzekam strasznie brak mocy strasznie boli :( myslalem ze przywykne bo przesiadłem się z 3.0 TDI ale mimo drugiego roku za kółkiem i bezawaryjnej jazdy brakuje KM :( mam pytanie jak Ci się auto zachowuje na 2gim biegu ? bo ja jak sie toczy 20/30kmh musze wbijac na jedyne bo z dwojki szarpie :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś masz nie tak z twoją betą ,ja mam E91 318d 122km i na elastyczność nie narzekam lepiej sie zbiera od wcześniejszej b7 1.9tdi ale to jest CR

uzupełnij profil, jaki silnik i jaka moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...