Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki mam przegub zewnętrzny?


BartoszBB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam do wymiany przegub zewnętrzny w Audi a4 B5 1997(końcówka roku) 1.9TDI AFN i nie wiem jaki przegub mam zakupić duży czy mały według aukcji z allegro wychodzi że mały lecz znalazłem starą opaskę od przegubu - wymieniałem gume jakieś pół roku temu (SPIDAN 0026165) i stara opaska ma 95mm na to wychodzi że prawdopodobnie duży?Zna ktoś jakiś katalog gdzie można to sprawdzić lub coś wie na ten temat proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co podałeś wychodzi na to że przegub mały...a według starej opaski wychodzi że duży heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sorki, że się wtrącam w cudzy wątek...

Czy mógłbyś sprawdzić w etce numer półosi napędowych i przegubu wewnętrznego 1.8T silnik AJL rocznik 1998. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy 8D0 407 271AH lub 8D0 407 451EX

prawy 8D0 407 272AH lub 8D0 407 452EX

ten sam jest montowany w AJL, ABC, ACZ, ACK, ALF, AGA, AJG, ALG :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sorki, że się wtrącam w cudzy wątek...

Czy mógłbyś sprawdzić w etce numer półosi napędowych i przegubu wewnętrznego 1.8T silnik AJL rocznik 1998. Dzięki

Czy oto ci chodziło?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do tematu czy taka półoś 8D0 407 452 EX będzie pasowała do 1.8TAEB audi A4 b5 1995rok oska jeśli nie to czym ona się różni od tej posiadanej w aucie ?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

czy ktoś wie jakie są różnice między półosiami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do tematu czy taka półoś 8D0 407 452 EX będzie pasowała do 1.8TAEB audi A4 b5 1995rok oska jeśli nie to czym ona się różni od tej posiadanej w aucie ?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

czy ktoś wie jakie są różnice między półosiami ?

A z kąt masz ten numer ? 8D0 407 452 EX

Szukałem w etce takiej półosi i nie znalazłem w tym roczniku i młodszym.....:eusathink:

Pytasz czym różnią się półosie? Długościami ilością wieloklinów, grubością..itd.

Tu masz numery do twojego AEB

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 maja przeguby wewnetrzne tripoidalne, sa chyba trwalsze, nie wiem czy pasuja zamiennie ze zwyklymi z 1.8t, ale sa nie dostepne w sumie poza aso, te od 1.8t są

przeguby zewnetrzne sa te same, tzw małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...