Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, na wstepie przepraszam że zaginąłem w świecie ale sezon mnie pochłonął całkowicie… W między czasie dokończyłem wnętrze całe na czarno, czyli ramka dookoła liczników oraz MMi :wink: Jakieś fotki wrzucę niebawem :naughty: Ostatnio wpadłem an pomysł żeby zmienić zderzak z przodu na RS6 lub s-linowy polift. Jak myślicie co lepiej podejdzie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widze ze nikt na mnie nie jest zly <yupii> spoko zapodamy RSa, tylko teraz pytanie gdzie go dostac za normalna kase a nie 4tyś...

Co do wyscigow podsumowujac sezon wygralem Mistrzostwa Polski w Elicie, 16 na Mistrzostwach Swiata i 14 Puchar Swiata :wink:

no w nagrodę możesz się odezwać jak będziesz w,kielcach:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w nagrodę możesz się odezwać jak będziesz w,kielcach:decayed:

za 2tyg. bede :wink:

Kilka fotek:

brh.JPG

3df6.jpg

o806.jpg

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

ooo nawet kolor by spasował chyba i blisko mnie, tylko czy ma spryski:whistling: i cena troche kosmos??

Zderzak Audi A6 RS6 4F0 08 5,0 Fsi (3630803509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Efekt dzisiejszej pracy z Glinką oraz Wosk na zime :wink:

xgcx.jpg

jtnp.jpg

bdvj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory oklejone masz?? Tez sie zastanawiam ale nie wiem jak to wyjdzie z ramka dookoła zegarów... Kolor auta wymiata :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory zdjąłem, wszystko rozebrałem i pomalowałem na mat :wink: Jedyny słuszny poza takim błękitnym niebieskim jeszcze :decayed: Sprężyny ORI s-line 1BE, ale na tył zakładałem o 2 rozmiary twardsze potem, bo mi lekko tarło. Teraz już się uleżało i jest super :) Fele też jest 19" 8,5 wraz z oponą 255, wiec dlatego tak może też wyglądać:whistling:

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2013 at 14:51 ----------

Zapowiada się korekta wydechu w MG, bo czytając wątek Szymka S6 to się trochę napaliłem a do zakupu RS6 jeszcze trochę brakuje…. :doh:

---------- Post dopisany 23-02-2014 at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 07:21 ----------

Jak ktoś chce zobaczyć moją padaczke jestem jutro w stolicy, pisać na 880500878 :decayed:

---------- Post dopisany 03-03-2014 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 22:37 ----------

Nowy twarz już na miejscu :wink:

zdjcie 2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, pokaż z boku. Odstaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale na chwile obecną nie ma co się tym za bardzo chwalić

PS. czemu zrobiłeś lusterka w czerń? zrobiłeś z niej wersję comfortline :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ogarniesz temat do końca to będzie pięknie! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robie tak jak mi sie podoba i nawet jak zostanie taka szpara miedzy błotnikiem to bede dumny z siebie… niestety na RS6 mnie jeszcze nie stac wiec:whistling:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

xwdb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...