Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy przesiadka z C6 a B7 była by dobra, jakby nie patrzeć jakość B7 jest niższa niż C6 :whistling:

Cholera, współczuje straty Marku, oby sprawa jakoś w miarę pozytywnie się zakończyła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na twoim miejscu kupił bym rs6 c5 jest pare ładnych sztuk na Allegro. Ja tez co jakiś czas mam ochotę sprzedać swoje c6 i kupić rs6 c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem chwilowa taka myśl żeby kupić właśnie RS6 C5, tylko sprawa u mnie jest taka że ja robię 40-50tyś. km w roku, wiec troche paliwa to będzie pożerać :jerk: czy jak to pali w trasie? przy 160-180:whistling: zreszta i tak musze czekac na decyzje ubezb…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole jaki pech :facepalm:

Spuszczasz się człowieku nad autem ile wlezie, dbasz, pieścisz, pompujesz w nie od ch.ja kasy. Cieszysz się każdą, nawet najkrótszą jazdą... A tu jeb.. parę minut i straciłeś swoje oko w głowie...:cry: to do czego jesteś przywiązany bardziej niż do własnej baby, co codziennie sprawia, że na Twoich ustach pojawia się banan.

Szczerze współczuję - ja bym poległ:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys sytuacje jak jakies zwierze wnioslo do mojego chleb z folia i wpieprzało na katalizatorze , nie dokoczylo i polowa chleba zaczela sie zweglac podczas jazdy , szły dymy itd na szczescie chleb sie nie pali ehhh masakra :facepalm: zoabaczymy co rzeczoznawca napisze, i lepiej z nim ustalaj czynnik zewn bo bedzie problem z wyplata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musiałem ustalać, bo jestem za granicą a złom stoi w garażu jak stał… biegły od pożarnictwa w piatek stwierdził samozapłon od rozrusznika lub alternatora:wink: wstepna wycene tez już dostałem, bede tylko ponad 30 koła w plecy …. za***iście:facepalm: nie opłaca sie Panowie nic inwestować w auto….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, ufffffff, kuźwa dzisiaj w pierwszej chwili mało zawału nie dostałem ............. pewnie kumasz dlaczego :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, ufffffff, kuźwa dzisiaj w pierwszej chwili mało zawału nie dostałem ............. pewnie kumasz dlaczego :heat:

Kurva powiem szczerze, że ja miałem identycznie do czasu przeczytania nazwiska :facepalm: Pierwsze co to sobie pomyślałem o "naszym dziecku dwóch pedałów" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są gorsze rzeczy Panowie jak ta tragedia dzisiejsza, czyli wypadek i śmierć Marka Galińskiego... Znałem go bardzo dobrze, razem się ścigaliśmy, wyjeżdżaliśmy na zawody, dobry przyjaciel i najlepszy Trener. Przygotowywał mnie na Igrzyska Olimpijskie! Kilka dni temu z nim rozmawiałem tutaj:facepalm: Ostatni tydzień był dla mnie bardzo ciężki i może już wystarczy :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym się zapłakał. powodzenia z TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem zdjecia auta na allegro,nic z maszyny nie zostalo,wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem...Marek Galiński nie żyje....jeden z moich idoli z przed lat:hi: Tragedia...

Z tym spaleniem auta nie jesteś jedyny. Udzielam się czasami w OSP i widziałem kilka spalonych A4/A6.

k4iu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś DPF?

Nie myślałeś, że może to od niego się autko zajarało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś DPF?

Nie myślałeś, że może to od niego się autko zajarało?

f*ck, dopiero teraz doczytałem. Współczuję Marku - minęło już trochę czasu więc mam nadzieję, że pozbierałeś się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...