Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego współczuję ale z tego co widzę auto było zmodzone. Na przodzie widzę jakieś przeróbki IC "ulżona" belka zderzaka powycinane jakieś otwory i kable które w niej lecą (tak w oryginale nie ma) nie wiem jak na takie zmiany będzie się zapatrywał ubezpieczyciel może stwierdzić że zapłon nastąpił w skutek przeróbek w komorze silnika :kwasny:

Jeśli nawet uzna szkodę to kasa będzie tylko za to co po VIN-ie bo raczej całego tego doposażenia jakie widać ci nie oddadzą a jak widać trochę szajsu w auto włożyłeś.

życzę aby wszystko poszło po twojej myśli jeśli chodzi o AC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:, współczuje . Ciekaw jestem co było przyczyną .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra współczuje Ci, ze coś co wydaje się niemożliwe a auta juz nie ma:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek :shock3: , współczuję bo tyle serducha włożyłeś w A6 to było jedno z najładniejszych C6 w PL, naprawdę [RIP]

Jak będzie wiadomo od czego tez zgon, daj znaka czym prędzej bo aż mi ciary przeszły po plecach.

Dobrze, że nie masz garażu z chatą połączonego bo wogóle był by dramat :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożar samochodu osobowego - film i foto

kurw... :kwasny: nie zazdroszczę...

Znajomemu też się kiedyś samochód zapalił bo przewód od nagrzewnicy przetopił izolację przewodów i doszło do zwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck , nic sie nie ostało ...życzę szybkiej przeprawy z ubezpieczalnia i znalezienia czegoś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje i wiem co czujesz w styczniu spalił mi się samochód teścia, wracałem do domu i samochód nagle stanął w płomieniach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, żeby w moment się tak auto zjarało :shock3:

współczuje i wiem co czujesz w styczniu spalił mi się samochód teścia, wracałem do domu i samochód nagle stanął w płomieniach

Z jakiego powodu dzieje się taki samozapłon?

Szkoda, bo gablota piękna była :facepalm:, bezproblemowej przeprawy przez ubezpieczalnie życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce by mi pękło normalnie :cry: :cry: :cry: współczuję strasznie :kwasny:

powodzenie z przeprawą z ubezpieczycielem oraz w znalezieniu czegoś równie godnego Twojej uwagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy zobaczymy co się znajdzie i jakie będą środki z ubezp. :whistling: na razie do mnie to jeszcze nie dotarło, siedze na lotniku i lece na Cypr, bo zaczynam zawody pierwsze MTB w tym sezonie:wink: Dzięki za wsparcie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa współczuję marek taka była piekna:kwasny: Z naszym forum kupisz zaraz coś godnego uwagi:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Powiedzcie cos Markowi o 4.2 A6 C6 namawiam go ale nie chce byc gołosłowny...

Ja troche poznałem Auto Marka i powiem wam, nie mogłem spać w nocy, tak mi było żal.

W jakim ono było pięknym stanie..... ehhhh.

Ale Marek jest Twardy. Damy rade nie?

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

np.

Audi A6 60900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna dokł zderzaka nie s-linowa i jakoś dziwnie ten tył wyglada

---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ----------

Dlatego jak możecie podsyłacie tu, wchodzi też w gre 4.2 Q bena A6 oczywiście:wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

AUDI S4 B7 AVANT 2005R (4017331697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jestes w stanie przesiąść się do A4? (pomijając fakt, że to S)

miałeś kiedyś B6 i teraz jakbyś wsiadł do esy z wyłączonym silnikiem to bys sobie pomyslal, że kupiłeś sobie nowe fotele :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...