Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

ps. jestem ciakaw jak bardzo bys mnie objechal teraz :) mam nadzieje ze kiedys sie uda sprawdzic

Myślę że sporo :wink: Jak mieliśmy jeszcze D3 4.2FSI to na starcie odlatywała mi(przy modzie na 287km) na 3/4 długości i cały czas to utrzymywała do około 130-140km/h dalej nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu podoba się co innego, moim marzeniem był taki zestaw i tak się stało :wink: Reklama musi być, więc jest na aucie:hi: Będę tydzień w Zielonej od weekendu majowego do 10 Maja, więc chętnie mogę się ustawić w naszych rejonach :decayed: Koła pamalowane proszkowo a naklejki i dekle zrobiłem sam. Tak Bartku chciałem pogadać, bo się stęskniłem za Tobą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu podoba się co innego, moim marzeniem był taki zestaw i tak się stało :wink: Reklama musi być, więc jest na aucie:hi: Będę tydzień w Zielonej od weekendu majowego do 10 Maja, więc chętnie mogę się ustawić w naszych rejonach :decayed: Koła pamalowane proszkowo a naklejki i dekle zrobiłem sam. Tak Bartku chciałem pogadać, bo się stęskniłem za Tobą :kox:

Na skype mnie znajdź (adres mejlowy wklep). Połączenia do Skandynawii są cholernie droge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu podoba się co innego, moim marzeniem był taki zestaw i tak się stało :wink: Reklama musi być, więc jest na aucie:hi: Będę tydzień w Zielonej od weekendu majowego do 10 Maja, więc chętnie mogę się ustawić w naszych rejonach :decayed: Koła pamalowane proszkowo a naklejki i dekle zrobiłem sam. Tak Bartku chciałem pogadać, bo się stęskniłem za Tobą :kox:

Marek jak będziesz przejazdem na śląsku to też zapraszam :wink:

możemy też jakieś kreski ustawić bo ciekawi mnie różnica pomiędzy tiptronikiem a manualem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy gdzieś na śląsku poszerzają nadkola :whistling: Brakuje mi 0,5cm z tyłu żeby było idealnie :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Bo mam problem taki, że opona z tyłu delikatnie obciera mi o nadkole materiałowe od środka;/ Co można z tym zrobić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek myślę że mój kumpel z forum Ci to może zrobić :wink: ma narzedzie do tego nie mam pojęcia jak się to nazywa...

śpieszy Ci się? czy na spokojnie? tzn jak mocno obciera i ile dasz rade tak jeździć?

poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dachem lepiej juz wyglądają te naklejki ...ale i tak pierwszy setup jak dla mnie nie do pobicia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba!

Jeszcze wisienką na torcie byłby czarne przednie lampy :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak sprawuje sie Tiptronic po chipie?Bo u mnie w A6 C6 224 KM 3.0 TDI wyszło 284 KM i 576 Nm po samym sofcie i tak sie zastanawiam co na to Tip?:grin:

Marek chyba na wakacjach albo komputer mu zabrali lub nie ma czasu.... bo:

Ostatnio aktywny 26-08-2013 11:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy taki mało "żywy" kolor auta to wina aparatu czy taki odcień czerwonego. Jak na żywo się prezentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy taki mało "żywy" kolor auta to wina aparatu czy taki odcień czerwonego. Jak na żywo się prezentuje?

na moim monitorze kolor jest bardzo żywy :wink:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Kolego jak sprawuje sie Tiptronic po chipie?Bo u mnie w A6 C6 224 KM 3.0 TDI wyszło 284 KM i 576 Nm po samym sofcie i tak sie zastanawiam co na to Tip?:grin:

Tipy z tego co czytałem m.in. w tym wątku są bardzo trwałe i spokojnie wytrzymują ponad 600Nm - ktoś pisał że nawet 700:kox: co innego multi którą m.in. do 2,7tdi montowali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianku Marek czasem jest w kielcach więc jak będzie to napewno chętnie pokaże Ci jak wygląda i jak jeździ ten Potwór.

Ja się już przekonałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko:)

Marek kiedy będziesz sprzedawał tą A6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...