Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę u mnie pasował ślizg zderzaka wiem że lakiernik trochę sie męczył ale dopasowal, ale i tak jest petarda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę Was poinformować, że mojego auta już nie ma… Wczoraj się spaliło przed domem, tak wiem że dziwnie to brzmi, ale do mnie też to jeszcze nie dotarło :facepalm: Co z niego zostało? pół tylniej tablicy rej. i nic poza tym doszczętny wrak. Jestem załamany, bo była to taka perła jakich w Polsce mało w idealnym stanie. Prawdopodobnie samozapał, po powrocie z Centrum poszedłem do domu a po 10min już stało w płomieniach i ogniu w garażu blaszanym obok domu, nic nie byłem w stanie zrobić gaśnicą, czekałem 3 min na straż i tyle. Czekam teraz na ustalenia biegłych i zobaczymy co z tego będzie :doh: Jakby ktoś miał jakiś pojazd typu A6 do sprzedania lub coś godnego do polecenia wrzucajcie tu. Dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę Was poinformować, że mojego auta już nie ma… Wczoraj się spaliło przed domem, tak wiem że dziwnie to brzmi, ale do mnie też to jeszcze nie dotarło :facepalm: Co z niego zostało? pół tylniej tablicy rej. i nic poza tym doszczętny wrak. Jestem załamany, bo była to taka perła jakich w Polsce mało w idealnym stanie. Prawdopodobnie samozapał, po powrocie z Centrum poszedłem do domu a po 10min już stało w płomieniach i ogniu w garażu blaszanym obok domu, nic nie byłem w stanie zrobić gaśnicą, czekałem 3 min na straż i tyle. Czekam teraz na ustalenia biegłych i zobaczymy co z tego będzie :doh: Jakby ktoś miał jakiś pojazd typu A6 do sprzedania lub coś godnego do polecenia wrzucajcie tu. Dzięki,

Miałeś jakiekolwiek ubezpieczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo q..wa, ale masakra:facepalm: wspolczuje i mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy z ubezpieczalnia. Powodzenia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poszło się wraz z całym wyposażeniem garażu, a najbardziej mi szkoda pewnego auta, miało przelatane 223tyś. a drugie tyle by jeszcze zrobiło, nawet już był pomysł na Swapa 5.0…. masakra;/ pomozcie znalesc cos dobrego teraz:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej, że komplet przy mojej ilości km co robie,

No to już chociaż trochę lżej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęście wielkie! Współczuję! Tak jak mówisz szkoda pewnego wozu ale teraz już nic się nie zrobi. Czekać na ubezpieczalnie i szukać nowego samochodu! Powodzenia! :wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poszło się jebać wraz z całym wyposażeniem garażu, a najbardziej mi szkoda pewnego auta, miało przelatane 223tyś. a drugie tyle by jeszcze zrobiło, nawet już był pomysł na Swapa 5.0…. masakra;/ pomozcie znalesc cos dobrego teraz:whistling:

będę miał Q7 na sprzedaż jak jesteś chętny.. chociaż to głupio proponować jak jesteś w takiej sytuacji :kwasny: współczuję, ładne auto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda samochodu , ciesz sie ze nikomu nic sie nie stało , ze np nie zablokowały się drzwi pod czas jazdy i nie siedziałeś w środku. szkoda naprawdę szkoda i współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie z narzeczoną o tym mówimy, że dobrze iż nikomu się nic nie stało… Trochę boli mnie to iż przez ostatnie 2 miesiące tym autem prawie w ogóle nie jeździłem, bo używałem drugie;/ Trudno dziś jest nowy dzień trzeba żyć dalej i czekam na info od WARTY. Dzięki Panowie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo k. niezla wpadka ale pierwsze slysze zeby 3.0tdi mialo samozaplon cos niestety nie zagralo, tak czy innaczej zycze powodzenia z warta bo bedzie Ci potrzebne wiadomo ze tyle pieniedzy nie odzyskasz ile bys chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...