Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Nr skrzyni sprawdzisz na tabliczce znamionowej. Wjedz na kanał i ściągnij dolną osłonę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze masz bajkowe, zazdraszczam :)

Fly jak pójdzie b6 bierz c6 z 3.0tdi idzie prawie jak,Twoja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze masz bajkowe, zazdraszczam :)

Też mi się b.podoba :naughty:

U mnie brakuje mi tego cognacu w drzwiach, bo przy dwukolorowych skórach na stołkach, na boczkach jest czarna skóra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze masz bajkowe, zazdraszczam :)

dobra konfiguracja ciemne wnętrze a foteliki brąz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek trenuje w RPA a A6 zaparkowane w holandii. :) temat troszkę zaniedbany zatem podbijam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: śliczna sztuka na żywo a mody widzę też konkretne - pięknie się ten kolorek prezentuje

nie ma to jak klubowe ramki - bez nich do głowy by mi nie przyszło że to Klubowa furka - miło było spotkać na autostradzie :wink:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Ps. ja siedziałem jako pasażer bo byłem wczorajszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tez byłem Wczorajszy po podróży z Hiszpani, za zimno tu u Was, też kumpel prowadził ja ogarniałem zaległości mailowe :facepalm: Twoja też niczego sobie.... :wink: No ramki robią największą robotę chyba :banan:

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 22:08 ----------

zdjcieit.jpg

Niespodziewany prezent, który ostatnio dostałem przez głupotę Panów w jednym z serwisów, bo uszkodzili mi moją gałkę nie umiejętnie ją ściągając :decayed::banan: Tym sposobem zażyczyłem sobie nową i oto jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się te OZ'ty nie podobają na tym konkretnym aucie... ale to kwestia gustu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się te OZ'ty nie podobają na tym konkretnym aucie... ale to kwestia gustu. :wink:

podzielem kolegi zdanie

ogolnie furka wypasik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek piękne się prezenci na nowym felunku. Fajnie ze czarne i lustra też pasują.

Nawet reklama pasuje chociaż mogłaby być jeszcze ciut niżej.

Dawaj te zimowki do mnie wrzuce swoje gumy i będzie,odmiana w,tym sezonie :banan:

Kiedy jakaś spocina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się te OZ'ty nie podobają na tym konkretnym aucie... ale to kwestia gustu. :wink:

tak samo uwazam ;) bardzo mi sie ona podobala wczesniej ... wraz ze zmiana kola wg mnie stracila

Nawet reklama pasuje chociaż mogłaby być jeszcze ciut niżej.

tez tak uwazam

ps. jestem ciakaw jak bardzo bys mnie objechal teraz :) mam nadzieje ze kiedys sie uda sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklam musiała być ? lipa z tym :thumbdown: kół nie będę komentował bo ja nie trzymam z elitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...