Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

:)) W planie mam jeszcze turbo od B8 oraz IC :wink: Dziś już gadałem z gościem o wydechu 3 cale, no i korekta programu później. Myślę, że 310km spokojnie wjedzie ??

Jeśli poluzujesz dpf'a to powinno pyknąć 330ps :wink: tylko zależy kto będzie softa robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak autko z Wrocka i jest mega... :decayed: Teraz tylko kilka drobnych zmian i będzie ideał :naughty:

No to właśnie chyba szymeniu mnie na nie namawiał :decayed:

Co do wyboru pomiędzy A4B8 a A6C6, to chyba teraz mając ponownie taki wybór wybrał bym zdecydowanie C6 3.0 tdi 240KM. Jak pojechałem po swoje A4, to powiem szczerze, że się nieco zawiodłem - jak dla mnie to auto jest ciasne jak cholera - wróciłem do domu e91, w której jest znacznie więcej miejsca niż w A4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak autko z Wrocka i jest mega... :decayed: Teraz tylko kilka drobnych zmian i będzie ideał :naughty:

No to właśnie chyba szymeniu mnie na nie namawiał :decayed:

Co do wyboru pomiędzy A4B8 a A6C6, to chyba teraz mając ponownie taki wybór wybrał bym zdecydowanie C6 3.0 tdi 240KM. Jak pojechałem po swoje A4, to powiem szczerze, że się nieco zawiodłem - jak dla mnie to auto jest ciasne jak cholera - wróciłem do domu e91, w której jest znacznie więcej miejsca niż w A4:wink:

Oglądałeś to C6 i go nie wziąłeś:shock3:

To ja nie wiem czego ty szukałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w takim momentach jak ten, gdy widzę ładnie zrobioną A6tkę żałuję, że nie wziąłem C6 w sedanie które mogłem brać :kwasny: ale jak wsiadam do A5 to przestaję o tym myśleć i od razu mam banana na twarzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozdrawiam, widziałem ładną B7 :wink: A4 jest strasznie małe, do tego gdy ktoś potrzebuje duży kufer to już w ogóle! Będę w Kielcach w następny weekend, więc możemy się zgadać ze Stolkienem :D Heh no A5 też jest dobre, więc nie narzekaj :decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Hidy 6000k, LED tablica :wink:

20121121163033.jpg

20121121163107.jpg

20121121163125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak autko z Wrocka i jest mega... :decayed: Teraz tylko kilka drobnych zmian i będzie ideał :naughty:

No to właśnie chyba szymeniu mnie na nie namawiał :decayed:

Co do wyboru pomiędzy A4B8 a A6C6, to chyba teraz mając ponownie taki wybór wybrał bym zdecydowanie C6 3.0 tdi 240KM. Jak pojechałem po swoje A4, to powiem szczerze, że się nieco zawiodłem - jak dla mnie to auto jest ciasne jak cholera - wróciłem do domu e91, w której jest znacznie więcej miejsca niż w A4:wink:

Oglądałeś to C6 i go nie wziąłeś:shock3:

To ja nie wiem czego ty szukałeś.

Cichociemne musiało być - żona nie pozwoliła wziąć tego czerwoniaka:bag::naughty: Znając życie przyzwyczaiła by się, ale nie wiem, ile bym bez :sex: wytrzymał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichociemne musiało być - żona nie pozwoliła wziąć tego czerwoniaka:bag::naughty: Znając życie przyzwyczaiła by się, ale nie wiem, ile bym bez :sex: wytrzymał :decayed:

He he no tak, nie ma co ryzykowac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że ORI. :cool: Co prawda koszt większy ale jest tak jak ma być. :good: Ja też u siebie teraz wrzuciłem ORI oświetlenie LED na tablice. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna ta Twoja A6:p Tylko pozazdrościć poczekam z 2lata aż będziesz ją sprzedawać:D

Oby służyła Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...