Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

W a4 swojej tez miałem, tu nie ma z tego co pamiętam, a do czego ona służy :whistling:

Zegarka nie trzeba ustawiać - sycnhronizuje się sam. Podeślij mi wlepę to zobaczę czy jest w wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie na @ coś więcej Bartku :wink: ee tam zamiast całego modułu wolę w coś bardziej pożytecznego zainwestować :banan:

Nie musisz bo masz radiowy zegar - widocznie moduł odbiorczy padł (jak zwykle).

4B0 919 145 B - 167zł

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Ew. wejdź do zegarów i zerknij w adaptacjach na kanał 19 - jeśli jest 0 to go wykodowano. Powinna tam być zakodowana wartość 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziwne bo jak mnie moduł padł to nie mogłem sobie recznie przestawic dopiero po podlaczeniu pod MMI w serwisie zmienili tak że mogę...

Co przestawiałem to wracała godzina do poprzedniego ustawienia.

Tu widac to na filmie.

.

Bart czym się różni U1A od U2A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne zjawisko, u mnie nie wraca :wink: Ktoś wie może jak zdemontować gałke zmiany biegów z mieszkiem oraz cały panel MMI ten jasno szary w moim wypadku:whistling:

Już Ci odpisałem na PW>

A tu masz ten "cyc" jak go zablokwać Audi A6 C6 mieszek gałka skóra automat (2898929170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ta "palemka" to chyba była tylko dostępna w strefie GMT + 1 co? Bo kolega ma w C6 tu w Irlandii i mówi, że godzine pokazuje +1 do faktycznej i za ch.. nie może znaleźć gdzie to zmienić:facepalm:

Kolor gruby w tej A6'ce:banan: A kiera nie lepsza by była ścięta??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marku mam taką nietypową prośbę:wink: Jakby to nie było dla Ciebie problemem oczywiście to czy zmierzyłbyś mi średnicę mocowania teleskopu maski? Tej kulki przy masce gdzie się siłownik zakłada. Znajomy potrzebuje bo ujeb.any ma w świeżo kupionym aucie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ta "palemka" to chyba była tylko dostępna w strefie GMT + 1 co? Bo kolega ma w C6 tu w Irlandii i mówi, że godzine pokazuje +1 do faktycznej i za ch.. nie może znaleźć gdzie to zmienić:facepalm:

Kolor gruby w tej A6'ce:banan: A kiera nie lepsza by była ścięta??:decayed:

Może i byłaby lepsza, ale akurat JA chciałem taką :wink:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

marku mam taką nietypową prośbę:wink: Jakby to nie było dla Ciebie problemem oczywiście to czy zmierzyłbyś mi średnicę mocowania teleskopu maski? Tej kulki przy masce gdzie się siłownik zakłada. Znajomy potrzebuje bo ujeb.any ma w świeżo kupionym aucie:kwasny:

Spoko jutro ogarne :wink:

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2013 at 22:03 ----------

Jak myślicie co Wojtek może jeszcze wyciągnąć po zmianie wydechu na MG motorsport i IC środkowym:whistling: Teraz jest 283PS i 575NM, ale nawet nie wiem gdzie był wcześniej ten program robiony...

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Kojarzy ktoś:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe bo auto jest tamtych okolic...

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 00:19 ----------

No to Panowie dziś zostałem Mistrzem Polski Elity w kolarstwie Przełajowym :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...