Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa wlacznik nitro montujemy :polew:
taa nitro, ledy z tesko w kierate pchacie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jechałem i powiem tylko że auto na foto wygląda średnio w porównaniu do realaaa i jak ona jedzie + ten wypas :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

Marek miło było poznać za 2 weeks odezwij się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jechałem i powiem tylko że auto na foto wygląda średnio w porównaniu do realaaa i jak ona jedzie + ten wypas :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

Marek miło było poznać za 2 weeks odezwij się :wink:

Kto nie widział niech żałuje :) pewnie widzimy się na coś grubszego, bo słyszałem że z Karolem na wieczór grubo poszło :naughty:

---------- Post dopisany 06-12-2012 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 22:51 ----------

Pany złapałem dziś mega zonk, a mianowicie FIS jest cały czarny i nic nie wyświetla :kwasny: Co to może być? Dodam, że wszystko normalnie działa poza lewą rolką od radia w kierownicy :whistling: Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Marek nie psuj mi auta :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

miejmy nadzieję ze to jakiś drobiazg :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przytrzymasz dłużej przycisk reset na manetce to się nic nie zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem niby zdiagnozowany, wypaliła się trochę taśma od FISa z tyłu:

Audi A6 Klub Polska :: [Audi A6 C6] Problem z kolorowym FIS

Teraz już wszystko działa i jest ok, tylko przy odpalaniu lekko przygasa, ale to już ogarne w Zielonej u gościa.

Poza tym cała reszta działa normalnie :D

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Quattro klei na śniegu najważniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było mnie gonić, raczej nie miałbyś problemów :grin:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 01:34 ----------

No to czarny sufit dziś wjechał :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Sprzedam: FELGI AUDI R8 RS4 RS6 19' 5X112 oryginał + OPONY (2865698951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto jest piękne.. :slina: jakie koło będzie na lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato będą RS6 lub OZ oczywiście 19 :wink: Chcesz to przywiozę Ci fele do domu teraz, tylko daj znać żeby je dziś zapakował bo jutro wyjeżdżam do Bielska z ZG :decayed:

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

201212013.jpg

201212014.jpg

201212015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiele lepiej. nie wiem po co w ogóle montuje się jasne sufity..

a z tymi 19tkami od R8 to cholernie kusisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sufit zawsze robi dobra robotę :wink:

Dobra robota to mało powiedziane, czarny sufit wymiata :naughty:

Co do 19' to chętnie bym sprzedał komuś z Was bo nie chce jakiemuś laikowi oddawać nowych felg z salonu w sumie....

Koniec Stycznia pakiet moc nadciąga, 3XX :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj z tą mocą bo moje gtb już wsadzone i mechanik robił dzisiaj jazde próbną na 17 felgach na 4 biegu traci trakcje i to jeszcze przed korektą .

Autko bardzo ładne ale jak zrobisz pakiet moc to juz bedzie malina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to będzie gruba ustawka widzę :D ale to dopiero jakoś na wiosnę :decayed: Będzie IC od BiTurbo 3,0, wydech cały MG motorsport i korekta programu :wink: za rok turbo ....

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a i OZ 19 czekają oraz hamulce Brembo czerwone z Porsche :decayed::decayed: teraz tylko trzeba $ zbierać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leciales dzis A4 kolo 14? Widziana kolo opola, ale szybko sie minelismy i nie bylem pewny czy to aby na pewno Ty, a w tym kolorze drugiej takiej nie wdzialem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...