Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę fajna - gratuluję zakupu Marku (w końcu masz to co chciałeś :wink:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już mu zapodałem woska na zimę dla ochrony:) Chromy nigdy więcej, tylko czerń zresztą jak kto woli :D Dzięki mystic.pl za linka poczytam przy wolnej chwili, a co do autka to mam nawet nadto co chciałem mieć :wink: Teraz już na pewno muszę Cię Bartku odwiedzić jak wrócisz :) Jestem z Wilkanowo pod ZG, dzięki za gratki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie trzeba bedzie zwołać ekipę na małego spota;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko i chyba nawet kiedyś miałem okazję korespondować przez A6klub z właścicielem :wink:. Jeśli się nie mylę to auto było z Wrocławia? Było pamiętam za.....ie zadbane i po zdaje się lakierowaniu całości? Gdyby nie to, że moja Pani nie lubi krzykliwych kolorów aut, to już bym dupola swojego nią woził:naughty:

Szerokości Marecki - niech się dobrze sprawuje:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest. Widzę zderzak polift tył. Była na allegro z 3 miechy temu ją widziałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko i chyba nawet kiedyś miałem okazję korespondować przez A6klub z właścicielem :wink:. Jeśli się nie mylę to auto było z Wrocławia? Było pamiętam za.....ie zadbane i po zdaje się lakierowaniu całości? Gdyby nie to, że moja Pani nie lubi krzykliwych kolorów aut, to już bym dupola swojego nią woził:naughty:

Szerokości Marecki - niech się dobrze sprawuje:thumbup1:

to byłe auto Szymona (szymeniu), tego no wiesz.. od nowego S6 :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor miazga, właśnie taki chciałem do siebie ale niestety brak było w palecie std

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna ta twoja nowa furka :wink: a pamietam Twoja a4rke jak do Zielenca wpadles swiezo po zakupie :decayed: juz wtedy sie prezentowala, a przy sprzedazy to wgl malinka! Przy tej nie za bardzo jest juz co robic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marek moje gratulacje, auto marzenie - kolor wnętrza i zewnętrza dla mnie idealny. Wypas też konkretny, tylko lać i jechać :) Fajnie że w Q !!! teraz masz czym polatać. Bezawaryjności i jak będziesz w Wawie daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie patrzeć że ktoś dba i jeszcze dopieszcza coś w co ja włożyłem sporo kasy i czasu. Ten przycisk to mała rzecz a cieszy, a jaki praktyczny. A końcówki idealnie pasują do dyfuzora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku bardzo ładne ASB...kurde cały czas się bije z myślami właśnie czy sprzedać B6 i dołożyć do C6 czy może jednak zostać przy A4 i kupić B8...

Normalnie cacuszko jest te Twoje autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak duze koncowki wydechow?

Marku bardzo ładne ASB...kurde cały czas się bije z myślami właśnie czy sprzedać B6 i dołożyć do C6 czy może jednak zostać przy A4 i kupić B8...

Normalnie cacuszko jest te Twoje autko.

mam tak samo :embarrassed:

ale na chwile obecna wygrywa c6 bo chce duze auto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...