Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folia na cały samochód Gold

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm: Tobie to się naprawde podoba?
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

ee nie znacie się.... auto będzie się prezentowało bardzo ale to bardzo wyjątkowo... szeroko będzie :decayed::grin:

Opublikowano

na pewno się będzie wyróżniał

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Będziesz sie wyróżniał.

Opublikowano

1 kwietnia to nie dzisiaj... chyba, ze jestes szejkiem z emiratow, bo oni rozne fazy maja:decayed::grin:

Opublikowano
1 kwietnia to nie dzisiaj... chyba, ze jestes szejkiem z emiratow, bo oni rozne fazy maja:decayed::grin:

ale oni nie oklejają folią aut :polew:

Opublikowano

folia spoko :) jak założysz do tego odpowiednie felgi to będzie SHOW na mieście..

Opublikowano
  • Autor

no własnie zastanawiam sie midzy taka GOLD a czarny mat no chyba ze macie jakies inne koncepcje i mi podpowiecie, jestem otwarty na propozycje, a czemu decyzja, mam strasznie zniszczony i zryzowany lakier ale niestety takie auto kupilem, no i chce cos z tym zrobic ;))

Opublikowano
silversdfsdf.jpg:kox:
Opublikowano

No to może już lepiej czarny mat? :) Nie będzie się tak mocno rzucał w oczy :decayed: A tak na marginesie, to ile kosztuje oklejenie całego auta? I czy to potem ładnie wygląda? Da się ułożyć folię na wszystkich zaokrągleniach? Nie odkleja się, itd.? :hi:

Opublikowano

Czy jesteśmy w Dubaju ? :naughty:

Opublikowano

ta złota folia to maskara :facepalm: istny AGRO TUNING. Jeżeli już chceś coś z chromów to coś takiego:

audi-rs6-blue-chrome-wrap-from-russia-41548-7.jpg

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

audi-rs6-blue-chrome-wrap-from-russia-medium_6.jpg

Opublikowano

u jak juz bo bym dawal czarny mat albo jeszcze jepiej biala folia i czarne dodatki :slina: juz ktos mial b6 avanta na forum obklejona biala folia wygladalo kozacko :kox:

Opublikowano

A może po prostu zrób porządną korektę tego lakieru co masz? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ok koledzy ja jutro wstawie fotki swojego autka a przynajmniej postaram sie bo mam dzisiaj niestety 3 zmiane i do 15 godziny lanuje spac, przy okazji zrobie foty uszkodzen lakieru itd i zobaczymy co i jak da sie zrobic ;)) tak mysle teraz ten zloty to przesada a moze lakier da sie zregenerowac, a olie polozyc mozna ale tylko dodatki jakies zrobic ;))

Opublikowano

nie wiem czy dokładnie przeczytałeś na stronie:

Cena katalogowa: 13 475,70 PLN / rol.

!Cena specjalna w zakupy3M.com: 10 799,00 PLN / rol.!

Minimum zamówienia 1 rolka.

chyba taniej wyjdzie odmalować całe auto

Opublikowano

poza tym wez pod uwage ze pod folia wyjda wszystkie wady lakieru...tak przynajmniej wypowiadal sie fachowiec ostatnio na tvn turbo im bardziej uszkodzony lakier tym bardziej to bedzie widac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.