Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] czarny kot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dopiero sie za auto wezme bo narazie to koza i powoli mnie nudzi :-(

mam pytanie czy duza roznica bedzie w gwince do kombiaka,bo sie zastanawiam czy podejdzie takze do sedana???

w b6 mialem zestaw co pasowal do avanat i sedana

Opublikowano

OO trafiłem na twoje auto i polecam zmienic kolor na jakiś kozacki:):D pozdro ziomek

Opublikowano
  • Autor

no ba cos sie oklei ale kasy brak bo swieta ida hehehhe

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 21:34 ----------

d*pa ala usa

IMG_3630.JPG

Opublikowano

No taki angol u nas z 15 tysi warte hahaha

Opublikowano

To czemu sobie nie kupisz?

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano

bo ma z kierą po właściwej stronie... :whistling::decayed:

Opublikowano

E no sobie zażartowałem, mam nadzieję nikogo nie uraziłem. Autko zarąbiste, zresztą jak każde B8 :) Inaczej być nie może :).

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Bardzo ładnie się prezentuje...:kox: Gratki zakupu !

... jaki masz rozmiar opon na tych "osiemnastkach" ??

Ktoś założył 245!!!! Podczas zakupu tak jakby wspomagania nie było dopiero pózniej znajomy podpowiedzial żeby sprawdzić opony szok ! Ale za dobrze się prowadzi

A też miałem fabrycznie 245 i to na 17 " więc jakoś mnie ta szerokosć wcale nie dziwi na 18 ".

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Czarny gril ... najlepszy na świecie :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jest i auto wieśka:decayed::decayed: Z fot wypas, na żywo jeszcze nie widziałem, trzeba to kiedyś zmienić:decayed:

Opublikowano
  • Autor
wyglądaja jak kajdanki :decayed:

dla zony bransoletki hehehehehe

Jest i auto wieśka:decayed::decayed: Z fot wypas, na żywo jeszcze nie widziałem, trzeba to kiedyś zmienić:decayed:

a no wpadaj ponczu narobie hihihihihi

Opublikowano

sedan:slina:

Opublikowano
  • Autor

prosze o pomoc

po zlozeniu wydechu i dzisiaj po 10 km zapalilo mi sie kontrolka swiec zarowych i taki o to blad, kasowalem ale powraca dalej

4892 - EGR Valve (N18): Malfunction

P0403 00 [101] - Electrical Fault in Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Opublikowano

Mógł się wysrać silniczek elektryczny sterujący pracą EGRa... Możesz spróbować go wyczyścić (EGR) może pomoże chyba że powycierało zębatki od napędu

Opublikowano

Piękna! :kox: I ta alcantarka perforowana...:slina:

Opublikowano

Łukasz może ty mi pomozesz. Mam problem ze spryskiem lampy. Wyciągnąłem ten tłoczek ręcznie i teraz sie do końca nie chce schować :kwasny:

Coś go ewidentnie blokuje tylko nie wiem co. Może zaglądałeś juz gdzies do sprysków w swojej A4??

Opublikowano
  • Autor

Hehe Staram się grzebać jak najmniej żeby nie popsuć

Może trzeba zderzak ściągnąć o zobaczyć co tam zawadza

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

nowy felunek w domu 19" Bentlay mulliner 9cali szerokosci oponki 215/35/19 hihihihih

felunek.jpg

teraz trzeba przystosowac do b8 tzn przetoczy i pomalowac

tylko jaki kolor wybrac, zwazywszy ze chce okleic auto na biala perle albo aztec bronze :-P

licze tez na wasze propozycje koloru rotorow bo rant bedzie polerowany

oto co ja wymyslilem (odrzucam od razu srebrne i czarne )

*******polerowanie wibracyjne***********(nie wiadomo jak z trwaloscia tego procesu)

DSC_5341_exposure.jpg

******zlote podobny wzor ale na 20" felgach bentleya************

a690.jpg

*********a moze rudeee*************

IMG_2766.jpg

Opublikowano

mi sie te fele nie podobają :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.