Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kasowanie inspekcji serwisowej


_Sebek_

Rekomendowane odpowiedzi

z deski kolego skasujesz inspekcje ;) kombinacji nie pamiętam ale na pewno trzeba sie pobawić pokrętłami na desce i stacyjką, a co do zmiany na co 15kkm to tylko VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to zadziała po II lifcie - bardziej bym był za tym opisem od audi TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kasowaniem inspekcji po II lifcie sa problemy...opis niekoniecznie dziala, ja kasuje metoda prob i bledow, ale jeszcze nie doszedlem do tego jak to powinno byc...zaraz sie pobawie, bo tez wyskoczylo mi servise ;)

[ Dodano: 30-11-2006, 20:00 ]

zajelo mi to 30s ;) przy okazjipoprzestawialem zegar, date, skasowalem antenke, ale inspekcji juz nima :D

1 przytrzymujesz A i B

2 wlączasz zaplon

3 wyskakuje service

4 zwalniasz A i B

5 wciskasz B

6 inspekcja skoasowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe w mojej zmiane service na co 10000 wag'em bo co tyle wymieniam olej?

jest mozliwe ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky - prośbulka do Ciebie, opisz mi dokładnie jak tego dokonać bo niedługo bedę zmieniał olej.. inspekcję kiedyś sobie skasowałem WAG'iem ale to wtszło raczej przypadkiem a nie z doświadczenia.

Dzieki bo wiem, że pomozesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky - prośbulka do Ciebie, opisz mi dokładnie jak tego dokonać bo niedługo bedę zmieniał olej.. inspekcję kiedyś sobie skasowałem WAG'iem ale to wtszło raczej przypadkiem a nie z doświadczenia.

Dzieki bo wiem, że pomozesz..

nie znam procedury na pamiec , robilem to tylko raz u siebie z instrukcją w reku ..... ;-)

jak znajde gdzies opis (troche mam tych plików na HDD :twisted: ) to napisze co i jak ... chyba ze ktos bedzie szybszy i zrobi to za mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka instrukcja ;-)

str.1

any8.th.jpg

str.2

bhv2.th.jpg

powodzenia ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...