Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oleju


karolinaA4

Rekomendowane odpowiedzi

5w40 w takim aucie to = wycieki z silnika + zatarta turbina = olej w intercoolerze

a Ty z której bajki tutaj sie urwałeś co ?

juz dawno nie słyszałem podobnych bzdur :facepalm:

To naprawde dobre było moze podwiesic gdzies do FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i znowu klotnia zaraz bedzie bo ten ma taki olej ten ma taki ten powoduje wycieki zmiana na 5w40 to zabojstwo jak czytam te gadki to mnie trzesie zeby nie miec wyciekow lejcie k... hipol nawet bedzie taniej po co przeplacac nie:polew: :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i znowu klotnia zaraz bedzie bo ten ma taki olej ten ma taki ten powoduje wycieki zmiana na 5w40 to zabojstwo jak czytam te gadki to mnie trzesie zeby nie miec wyciekow lejcie k... hipol nawet bedzie taniej po co przeplacac nie:polew: :facepalm::facepalm:

Haha :polew: Albo smalec :polew::polew::polew: Wciskamy kilka kostek pod korek i jazda :polew::polew::polew::polew:

Sorry za OT ale nie mogłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem pukanke srodkiem Motula engine clean, zalozylem filtr Knechta i zalalem go motulem 10W40 na stronie motula z Krakowa zobaczysz katalog gdzie jest napisane jaki jest dedykowany olej do Twojego modelu, ja mam 110 AFN 1,9tdi 97r, po wymianie bylem w szoku, silnik ciszej chodzi i ma troche lepszego kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziewczyna już pewnie ten olej dawno wymieniła i nie udziela się w wątku, a wy nadal dyskutujecie i kłócicie się na ten temat, dostała odpowiedzi i podpowiedzi na początku tematu i sama zdecyduje co z tym fantem zrobić.Kolejny temat o olejach się robi, myślę ze można go już zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...