Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się kusić na nie wiadomo co, a już tym bardziej na dwa głośniki stereo z których właśnie rezygnuję. Szukam jakiegoś kompromisu, czyli zestaw 5.1 który również w miarę normalnie zagra muzykę z tv, radia czy komputera. Nie mam wielkich wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko, skoro masz już dwa głośniki, to dołóż do tego kolejne dwa dobre i efekty masz jak w kinie a jakość dźwięku lepsza niż w byle jakim zestawie 5.1

Jeśli nawet słoń Ci nadepnął na ucho, to różnicę poczujesz a jednostkę mocy masz niezłą

Masz dwa głośniki (jakie?), do tego możesz dokupić dwa, np. Klipsch B20 i już możesz oglądać filmy w 4 głośnikach.

Te Klipsche to małe monitory, ale dźwięk dają za***isty. Na początku mogą grać jako podstawowe głośniki.

Z czasem możesz sobie do tego dokupić centralny i subwoofer a potem jeszcze duże główne głośniki i ... będzie szał.

Weź jakąś płytę ze swoją muzyką, idź do sklepu (ale nie dla idiotów) i posłuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa głośniki, wielkie stare altony. Na pewno nie mogą zostać bo zajmują mi pół pokoju i wyglądają już wiekowo mimo iż po generalce są. Opcja dokupowania też niestety odpada.

Czytałem trochę o tych jomach w necie, opinię są różne. Większość jednak twierdzi iż za takie pieniądze to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jomacz, czylo JAMO?

Słuchałem Jamo i zaraz po nich słuchałem Klipscha. Klicpsj miażdży Jamo.

Ja bym wolał posłuchać dobrego dźwięku w stereo niż byle jakiego w 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, Jamo. Wiem że słuchałeś, czytałem wątek. Klipsch taki dobry czy jamo takie słabe ?

W podobnej cenie znalazłem takie: KLIPSCH THEATER HD 300 ZESTAW KOLUMN 5.1 + KURIER (3402965599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Teraz pytanie w jakich przedziałach cenowych słuchałeś tych kolumn jak grają bo i jedne i drugie można kupić od kilku stówek do kilku tysiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamo to półka budżetowa. Klipsch wyżej, ale są i lepsze.

Ja słuchałem sprzętu za 1000-2000 pln, z tym, że za dwie kolumny tylko.

Słuchałem JBL, Heco i coś jeszcze. Klipsch jak na swoją wielkość i wartość powalił mnie dźwiękiem.

Ten sprzęt polecił mi profesjonalista a nie koleś z MM/Saturna, koleś który na codzień zajmuje się nagłośneniem koncertów, imprez itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...