Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszkodzona świeca żarowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie pytanie , czy po roku mogla pasc swieca . wymienialem swiece nie caly rok temu . kupilem firmy denso i teraz znowu pokazuje mi ze ta swieca jest uszkodzona , dodam ze po wymianie w tamtej zimy bylo ok

Opublikowano

Sprawdź.Najlepiej wielofunkcyjnym multimetrem elektronicznym ,a jeśli nie posiadasz to kabelek na + i pocieraj końcówkę świecy. Jeśli iskrzy to znaczy ,że albo ,jest w 100% sprawna lub zachowała jeszcze jakąś oporność .

Opublikowano

Mogła. Ja w tamta zime miałem super świece. Minus 30 w Ustroniu i autko odpalało, teraz było +5 i problem. Okazało sie dzisjaj że na 4 cylindrze spalona.. Dzisjaj zapodałem 4 nowe a tutaj filmik ze sprwdzania świec...

Opublikowano
  • Autor

ok to swiece sprawdze a przez ile czasu swiece powinny grzac to wlacze zaplon i sprawdze czy dochodzi napiecie do swiecy bo raczej innych powodow ze tak szybko siadla sieca to nie ma tylko zbieg okolicznosci . zastanawiam sie na swiecach boscha

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 20:04 ----------

kto cos poradzi

Opublikowano

Sam kupuję Boscha i raczej są dość trwałe. U nas można je kupić w cenie ok.34 zł.

Opublikowano
ok to swiece sprawdze a przez ile czasu swiece powinny grzac to wlacze zaplon i sprawdze czy dochodzi napiecie do swiecy bo raczej innych powodow ze tak szybko siadla sieca to nie ma tylko zbieg okolicznosci . zastanawiam sie na swiecach boscha

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 20:04 ----------

kto cos poradzi

W tamtym roku kupiłem komplet 4x świece boscha - napewno oryginały i w tym roku dwie były już przepalone!!! Teraz włożyłem 4x NGK i mam nadzieje ze bedzie lepiej - licze na japonska jakosc

Opublikowano
  • Autor

japonska to byla ta co ja kupilem prosze kogos o rade jakie wybrac zeby byly nie drogie a dobre

Opublikowano

....polecam ngk, beru z nimi nie miałem kłopotów lub febi - te ostatnie montowałem znajomym i sam mam trzeci sezon w fordzie - brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Problemy miałem natomiast z boschem, po jakimś czasie bardzo nierównomiernie się "rozgrzewały" aż w końcu dwie padły definitywnie...

Opublikowano

Ten filmik ze sprawdzaniem to troszkę nie halo - w BLB są świece na 4,4V więc potraktowanie ich 12V raczej zakwalifikuje je do wymiany :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mam takie pytanie bo widzialem na allegro ze sa siece co maja napiecie na 4.4 v i 7v czym one sie roznia niby pasuja do tego auta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.