Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:eusathink: pewny jesteś bo znalazłem coś takiego z opisem zamkniętych odcinków i sam już nie wiem :facepalm:

trafficban.com - Niemcy - ważne informacje

Opublikowano
  • Autor

Jak daleko chcesz A2 jechac? Bo co prawda cala nie jest zamknieta dla nas ale od Skrzyzowania A2/A30 do skrzyzowania A2/A42

A na berlinerringu tez cos jest zamkniete, a cos wolne ale nie jestem z tego madry...

Opublikowano

Max Hanover bo dalej z Katowic nie dojade

Opublikowano
:eusathink: pewny jesteś bo znalazłem coś takiego z opisem zamkniętych odcinków i sam już nie wiem :facepalm:

trafficban.com - Niemcy - ważne informacje

Jak na mój gust dobrze znalazłeś a to co zakazane jeśli masz na trasie możesz objechać landówką. Ja już nie pamiętam konkretnie które odcinki w soboty były zamknięte dla ruchu ciężarowego (tym bardziej że jeździłem chłodnią i raczej w kierunku płn-płd) ale powyższa informacja wydaje się być wiarygodna, resztę dopytasz na cb.

Opublikowano
  • Autor
Max Hanover bo dalej z Katowic nie dojade

No to ten Berlin musisz dopytac.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zdjęcia z trasy na nowe forum :hi:

DSC_0336.jpgDSC_0312.jpg

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Gdzie się Gilon chowasz czerwonego Robura często widuje w okolicach 3m, a ciebie nich..

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

Nowa trasa Wroclaw okolice...

Edytowane przez GILI

Opublikowano

To zmienia postać rzeczy. Siedzę na szkoleniu okresowym normalnie nudy jak chu..

Opublikowano

To co Patryk prawko wymieniasz?

Opublikowano

No wypadałoby jestem ostatnią partią co jeszcze na starych zasadach śmiga. Naszczęście jeszcze jedno popołudnie i koniec

Opublikowano

No ja też musiałem to wszystko zrobić cała zabawa 800zł mnie wyniosła:) Więc znam ten ból:)

Opublikowano

Ja tylko pepsi wydałem resztę firma płaci

Opublikowano

Oto takie ładunki i zestawy śmigają po Maroku,co do autostrad to mają się czym pochwalić... :wink:

jzsah4z8.jpg

we74cl3i.jpg

wvgylu4i.jpg

n4z3w5yr.jpg

yz3ifqvk.jpg

97a3t946.jpg

8x52snl6.jpg

Opublikowano

Coś nisko siedzisz w tej betoniarce :grin:

Opublikowano

Gili nie byłem służbowo tylko turystycznie .... :P

Opublikowano

Mój stary poczciwy hakowiec tak zaskoczył ze hoho. Zabieram kontener o klienta i całe szczęście ze pareset metrów od naszej bazy,wciąga go na siebie i mówię do gościa ze najebane, on do mnie ze z 15 będzie. Jak juz był na samochodzie to nawet na poduszkach się nie podniósł. Wyjeżdżam na wagę u siebie na firmie 41300.Tare miałem 14500 normalnie szok

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

Tak to jest na hakowcu ... Kontener wielki to go trzeba doj**ac do dachu... Ja mam teraz ekscesy bo na wywrotce wożę beton plynny jak do gruszki... Musieli mi dorobić dodatkowe zabezpieczenie bo klapa się otwarla i wydupcylem caly beton hehehe

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalkhttp://img.tapatalk.com/d/14/08/12/esema8ag

Edytowane przez talib1990

Opublikowano

Zawsze podziwiałem gości od brudnej roboty,nawet ostatnio dostałem ofertę,żeby w naszej firmie przejść na sprzęt do wożenia żywca,ale się do tego nie nadaję :decayed:

Przywiozłem właśnie nowy ogonek do kompletu,bo poprzedni był Lamberet-a,

f565f1495cf76.jpg

Edytowane przez GILI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.