Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju leciałeś może dziś koło 9tej Legnica Wrocław?

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moje obecne żelazo...

a11c93501efcd31cmed.jpg

Firana unipex'u w tle?

Opublikowano

Kaju leciałeś może dziś koło 9tej Legnica Wrocław?

to nie ja, urlop mam, nas jest 120 sztuk, więc wiesz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moje obecne żelazo...

a11c93501efcd31cmed.jpg

Firana unipex'u w tle?

Dokładnie tak. Foto robione w Słupsku.

Opublikowano

Moje obecne żelazo...

a11c93501efcd31cmed.jpg

Firana unipex'u w tle?

Dokładnie tak. Foto robione w Słupsku.
No prosze , pytam, bo to mój sąsiad ;-)

Daf widzę prawie bliźniak naszego

Opublikowano

nowa scania http://40ton.net/scania-pokazala-pelna-game-nowych-ciezarowek-czas-pierwsze-oficjalne-fotografie-garstke-informacji/

prawie już gotowy stary,już, model na jesień ma być chlewik pod nowym bedze porównanie. :)

DSC_0617.jpg

Ta Biała Scania zdejmowała się dziś po mnie http://www.tvn24.pl/jedna-osoba-zginela-w-zderzeniu-trzech-ciezarowek,670866,s.html

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Masakra

Gilu a tak z innej beczki jak ty dajesz radę z tym smrodem za kabiną?


Bo mnie dźwiga jak takie wzidło na parking zawita

Opublikowano

Masakra

Gilu a tak z innej beczki jak ty dajesz radę z tym smrodem za kabiną?

Bo mnie dźwiga jak takie wzidło na parking zawita

+1 :eusathink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bydło tak nie śmierdzi,a żadko mam załadowane świnie,a jak już to jestem na czczo i jem po rozładunku i kąpieli ;/

Opublikowano

Panowie brak mi słów 25t i zero zabezpieczenia :facepalm: a po wiosce latały zestawy 4osie+5/6osi koń/naczepa i wozili po 4 takie krążki bez zabezpieczenia

20160901_161442.jpg

Opublikowano

Panowie brak mi słów 25t i zero zabezpieczenia :facepalm: a po wiosce latały zestawy 4osie+5/6osi koń/naczepa i wozili po 4 takie krążki bez zabezpieczenia

Kolego cytując klasykę " nie znasz się" nie wiesz że wielu ludzi tak jeździ. Bo szkoda czasu, bo to bez sensu. U nas na browarze są giganci co nawet 3 desek na kłonicy im się nie chce założyc tylko jedną żeby było bo poco więcej. I tak nei trzeba skrzynek pasami spinać ani nic ale deski założyć to też za dużo roboty bo jak twierdzą to i tak nic nie da, a bez desek szybciej się bok otwiera.

Opublikowano

Panowie brak mi słów 25t i zero zabezpieczenia :facepalm: a po wiosce latały zestawy 4osie+5/6osi koń/naczepa i wozili po 4 takie krążki bez zabezpieczenia

20160901_161442.jpg

We włoszech brak zabezpieczeń to częsty widok. :)

Opublikowano

A ja bym inaczej to ujoł "oni nie wiedzą co to zabezpieczenie" chyba że gumka na uju :grin:

A tak z innej beczki to goście na załadunku mnie rozjebali bo łatwiej i szybciej dla mnie bylo cofnąć około 700m po hali niż jechać dookoła, klient stwierdził że tego włosi nie robią bo nie idzie :facepalm: jak wycofałem to brawa bili, przecież to żaden problem chyba :eusathink:


Najbardziej mnie ostatnio gość rozebał jak wiózł na platformie bigbagi nie spięte, a na końcu pasa użył do przypiecia plandeki która na ziemi leżała :facepalm:

Opublikowano

Brałem z Italii nowa naczepe. Pokazałem,że trzeba przesunąć siodło,auto tez nowe wiec nic nie grzebane,a żywcowka ma zbiornik za na czole naczepy i jest,nawet, dużo mniej miejsca jak z chłodnia. Z fabryki wyjeżdża pracownik na placu odbioru kable i wtyczki juz były urwanie. Jak brałem pierwsza kilka miesięcy wcześniej,to był jeden kumaty i sam przesunął,niestety,tylko jeden taki w okolicy.

Opublikowano

:hi:

Nie powiem no też się zapiertala :decayed: Ale sralis na lng 330 E6 padlina fest :grin:

14218000_1207471055971400_1116444463_n.j


Przepraszam za jakość zdjęcia :polew:

Opublikowano

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Zdjęcie z d*py,co ty masz sralisa w mini wersji

Opublikowano

małe auto wielki ludź :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jest tu ktoś z Belgii? koczuję kuźwa na jakimś totalu i chleje sam z sobą :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Żal mi cie bidoku,każdy normalny driver weekend w domu spędza
Kaju jak ty latasz?

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

jest tu ktoś z Belgii?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wypisu :wink:

graty przerzucone 550_dsc_0018.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.