Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żal mi cie bidoku,każdy normalny driver weekend w domu spędza

Kaju jak ty latasz?

co drugi weekend w domu, wyjazd wtorek rano powrót następny piątek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mogę weekendować ale w DE, bo po neta nie muszę chodzić na stacje :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest tu ktoś z Belgii?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wypisu :wink:

graty przerzucone 550_dsc_0018.jpg

Co to za przesiadka?

Opublikowano

Żal mi cie bidoku,każdy normalny driver weekend w domu spędza

Kaju jak ty latasz?

co drugi weekend w domu, wyjazd wtorek rano powrót następny piątek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mogę weekendować ale w DE, bo po neta nie muszę chodzić na stacje :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

weekendować to można ale w tym http://40ton.net/nowa-generacja-najbardziej-europejskiego-ciagnika-w-ameryce-czyli-freightliner-cascadia-2018/ :wink:

Edytowane przez GILI

Opublikowano

pjeeerrrrrruna tej! :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zdjęcie z d*py,co ty masz sralisa w mini wersji

Telefon padlina fest :grin: Sralisem latam czasem, do dyspozycji mam jeszcze MP4, CF 106, FH14 :decayed:

Opublikowano

Quwa to co się dziś dzieje na A4 u wroga i u nas to masakra. Drezno 2h w d*pie a teraz stoję koło Krzywej :facepalm:


Jak co to dziś na Krapkach może będę stał

Opublikowano

Quwa to co się dziś dzieje na A4 u wroga i u nas to masakra. Drezno 2h w d*pie a teraz stoję koło Krzywej :facepalm:

Jak co to dziś na Krapkach może będę stał

tam co raz gorzej jest...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zgadza się. We wtorek jechałem na de i na wysokości Kątów było 10km

Gość jak wykupił to kabina mu spadła

A teraz to ponoć baby się ścigały

Jedną helikopter zabrał

Opublikowano

jakieś roboty tam są czy co? w niedziele będę tam leciał i średnio z czasem będzie żeby stać. ..

Opublikowano

w niedziele przelecisz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

mam nadzieje

Opublikowano

Robót żadnych nie ma,tylko wypadki

Dobrze że zaraz staje bo już mówią że za Anną śmiertelny,dziś jakąś masakra :facepalm:

Opublikowano

dramat na tych drogach dwa dni temu na a2 u mnie , męża koleżanki z pracy ,który jechał z rusztowaniami drugi tir wbij w barierki i innego tira ...

Opublikowano

Wczoraj wracałem z NL to A2 od lat Hanower do A7 stoi.dzwon był na 12 zjechałem więc na Tessen i zakończyłem nierówną walkę dobrym niemieckim piwkiem.

przyszły tydzień pójdę górą albo landem :eusathink:

Opublikowano

Ja wolę miastem objęchac mieszkam 1.5km od zjazdu moja ulica biegnie równolegle do a2 a jak już to najlepiej na b6 i później b3 albo już dużo wcześniej na b65 wjechać i na b3 i wyjedziesz zaraz przed a7

Tylko fakt ze ja osobowka :decayed:

Opublikowano

Same 19" i 18". Fajny ładunek dzisiaj miałem

1312328f2c7ef7e06ed619b3648cf15c.jpg

Opublikowano

Same 19" i 18". Fajny ładunek dzisiaj miałem

1312328f2c7ef7e06ed619b3648cf15c.jpg

Trza było brać dwie palety..

Jak sie z tym jechało?

Opublikowano

Jechało się normalnie bo lekko, ale z zabezpieczeniem miałem kłopot gdyż nie mam multilocka i przez burty pasy szły. Większość to felg to grupa vag. Przyjechało z Niemiec, ja dalej w głąb kraju, a zaraz będą wystawione na ebay De i UK. Hy hy hy.

Napisane z efhacza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.