Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Polsce remonty są tak źle oznaczone,że takich sytuacji jest co raz więcej.

http://40ton.net/najechanie-tyl-gorzowem-filmy-przedniej-tylnej-kamery-auta-osobowego-ktore-zdazylo-uciec/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce remonty są tak źle oznaczone,że takich sytuacji jest co raz więcej.

http://40ton.net/najechanie-tyl-gorzowem-filmy-przedniej-tylnej-kamery-auta-osobowego-ktore-zdazylo-uciec/

Ale też dużą role odgrywa zaglądanie do tel. lub laptop. Patrząc na prędkość ,to najeżdżający był czymś zajęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze, że nawet zabezpieczenie ewentualnego wypadku na autostradzie to jakaś porażka w dniu wczorajszym wracałem z Poznania i na A2 był wypadek w stronę Świecka zrobił się korek, ale żadnego wozu obsługi technicznej nie było, aby ostrzegał światłami, że coś jest na drodze, a ludzie gonili i jak to się mówi w ostatniej chwili praktycznie musieli hamować :wallbash: Zresztą buli się za nią masę pieniędzy, a nie widać tzw. patroli autostradowych to ja tu u siebie na zwykłej "S" mam nonstop coś jedzie i sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce remonty są tak źle oznaczone,że takich sytuacji jest co raz więcej.

http://40ton.net/najechanie-tyl-gorzowem-filmy-przedniej-tylnej-kamery-auta-osobowego-ktore-zdazylo-uciec/

Pokazywali w tvn ten wypadek, kierowca scanii zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaju ile tak mniej więcej km robisz w miesiąc?

co drugi weekend zeruje licznik, jak zjeżdżam do domu. różnie, raz 4k, raz 4,7... różnie, wali mnie to, bo czy stoje czy jade, to mam stałke

Napisze, że nawet zabezpieczenie ewentualnego wypadku na autostradzie to jakaś porażka w dniu wczorajszym wracałem z Poznania i na A2 był wypadek w stronę Świecka zrobił się korek, ale żadnego wozu obsługi technicznej nie było, aby ostrzegał światłami, że coś jest na drodze, a ludzie gonili i jak to się mówi w ostatniej chwili praktycznie musieli hamować :wallbash: Zresztą buli się za nią masę pieniędzy, a nie widać tzw. patroli autostradowych to ja tu u siebie na zwykłej "S" mam nonstop coś jedzie i sprawdza.

też tamtędy akurat jechałem, korka było już około 8km, osobówka na lewym na dachu odpoczywała. najlepszy tekst któregoś na radiu: "no ale piesio przeeeeeżył" :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zjeżdżam do kraju, 150 do granicy :) dzisiaj Tychy i jutro przerzut z Raciborza pod baze, koło 13 weekend zaczne :kox: któryś tu o kilometry pytał. od zeszłego wtorku od godziny 11 przed południem mam tak:

5b0a6d53a3bfffeb642b452a36316659.jpg

a do zrobienia z jutrzejszym rzutem jakieś 800 :wink: na tym wyjeździe trochę jazdy pykło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdqle,ale masz spalanie.

Tyle się powinno jeździec i zarobić żeby rodzinę wyżywić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże? :eusathink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

najniżej 20,2 miałem, ale ja go nie oszczędzam, bo to tylko 220ps ma, on na pusto górke jak widzi to sam zwalnia, a gdzie jak mi 4t puszek załadują :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

oczywiście tu cały czas praktycznie załadowany, ale jak na pusto to i 18,6 go zadowoli :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże? :eusathink:

Nie wiem. Jak zestaw waży 40 ton to z dycha dochodzi.

Zegary bardzo podobne jak w Tgxie,radio masz duże z navi?

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13908887_1065564986812936_8002803950650121542_o.jpg

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili szef juz zamówienie złożył?

Te mniejsze Many mają wnętrze bardzo podobne do TGA. Kabina duzo sie nie różni wyglądem od większych braci. Lodówka nawet taka sama jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zdjęcia lista 2017 i lodówka prawdopodobnie będzie taka sama :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój 6 letni syn raz widział mojego tandema. zjeżdżam do domu, a na stoliku nocnym taka niespodzianka:

97ebb67928863e781d1982fc51b6d578.jpg

nawet kolorami się wstrzelił :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili szef juz zamówienie złożył?

W październiku 3oska ma stac we Włoszech na montażu zabudowy średnia buda 450KM.

Mnie już wtedy w firmie nie będzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kierowców zdecydowanie z większym stażem i doświadczeniem ode mnie, jaki internet mobilny najlepszy do telefonu u niemca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kierowców zdecydowanie z większym stażem i doświadczeniem ode mnie, jaki internet mobilny najlepszy do telefonu u niemca ??

cofnij się ze trzy strony :wink: karta z e-plus i pakiet smartfon 3GB za 15€/30 dni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w itali?? Jadę za tydz i szukam czegoś do tableta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...