Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY


mekto

Rekomendowane odpowiedzi

musisz założyć mapa od AWX i rozwiercić otwór albo założyć rure od AWX alo to już mega koszta wiaza sie z tym zabiegiem

wiem bo sam to robie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie :good:

u siebie chce go zamontować w ori rurę (a nie chcę jej za bardzo osłabiać) i dlatego jestem ciekaw jak to zrobi Mekto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw jak to rozwiązać bo dzisiaj odebrałem taki właśnie map jak Michaś wkleił czyli z AWX'a a niestety ten oring co wchodzi w rurę ma mniejszą średnicę niż ori w AFN/AVG... zastanawiam się teraz jak to tam zrobić żeby było szczelnie?? przy okazji założyłem też przepływkę z AWX'a i powiem że mam wrażenie że równiej ciągnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę posiedziałem przy aucie i przygotowałem go do sezonu letniego. Musiałem wreszcie posprzątać w środku bo długa zima pozostawiła swoje ślady w środku.

aaab367baa71e12dmed.jpgb34dfc02c4a7dcc2med.jpg

ce01f3e7acb4b1b7med.jpg967a85986e788ccbmed.jpg

b345b41b2efe9c01med.jpg90016605c940dcc6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko z gustem :notworthy: i taa moc

jedynie fele nie mój wzór , :wink4:

jaką ty glebę masz u siebie -60 ? bo sie nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę posiedziałem przy aucie i przygotowałem go do sezonu letniego. Musiałem wreszcie posprzątać w środku bo długa zima pozostawiła swoje ślady w środku.

aaab367baa71e12dmed.jpgb34dfc02c4a7dcc2med.jpg

ce01f3e7acb4b1b7med.jpg967a85986e788ccbmed.jpg

b345b41b2efe9c01med.jpg90016605c940dcc6med.jpg

smaczniutka sztuka :good: :good: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie , zmieniłbym tylko fele na coś innego :good: , super robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz się módl żeby nie posypali solą ulic, bo takie szprychy to ciężko doczyścić ;(

dobra chemia +autosol i beda sie blyszczec jak psu jajca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias to gwint więc nie wiem ile to poszło w dół.

jakieś -65 w tej chwili ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele pierwsza klasa, szkoda że jeszcze nie widziałem twojej niunki na żywo bo to chyba przychodnia na Kosmonautów bynajmniej tak mi się zdaje a jestem tam co 2 dzień. Btw ładnie tak stawać na miejscu dla inwalidów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja przez pierwsze pół roku jeszcze nie stawiałem ale później jak się okazało, że dzień w dzień nie mam miejsca parkingowego bo pacjenci do przychodni parkują na miejscach pod blokiem i niejednokrotnie walą drzwiami w auta obok to mi przeszło i teraz mam to gdzieś. Jak przychodnia ma w du..e gdzie parkują pacjenci to ja mam to też w głębokim poważaniu.

A najczęściej jest tak, że wyjeżdżam do pracy przed otwarciem przychodni a wracam jak jest już mało ludzi.

Właściwie to przypomniała mi się historia związana z kolejką do tej przychodni - jak wyjeżdżam do pracy to już się ustawia kolejka do kolejki :polew: i stoją na drodze. Ostatnio jechałem do pracy i i podjeżdżam chcąc przejechać a ludzi nic, stoją i nie mają zamiaru się ruszyć więc podjeżdżam bliżej - zero reakcji, jakby mnie nie było.

Musiałem zatrąbić żeby mi z drogi zeszli bo inaczej to kolejka jest święta i każdy się boi, że mu się ktoś wje..ie. (Polska :thumbdown:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno jestem ciekaw konfrontacji Twjej furki np z b5 2.8 albo bemką 328 :gwizdanie:

ścigałes się już może z tymi autami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno jestem ciekaw konfrontacji Twjej furki np z b5 2.8 albo bemką 328 :gwizdanie:

ścigałes się już może z tymi autami ?

wciaga na miekko :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiem bo zawsze mi szkoda katować fury. To, że jest porobiona nie znaczy, że upalam ją przy każdej okazji. Ja lubię mieć zapas mocy na trasie przykładowo.

Jak będzie okazja to może stanę ale to turbo musi z dołu wstawać lepiej.[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:19_________________________________________________Poskładany wydech - profi robota:

c197481d590a7064med.jpg 2164df04b059264cmed.jpg 10560b321e8a0be4med.jpg 4343db0e1f34c64dmed.jpg

8b857f95a7eb98f3med.jpg f01afef670410c8cmed.jpg 94b0b4d5fa467a02med.jpg 7bd0e6bcae1763e7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...