Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zaprogramować Vag'iem Domykanie szyb?


Domie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym u siebie zaprogramować komputer,aby domykał szyby wraz z zamknięciem przez Centralny Zamek auta,a nie trzymać guzik na pilocie przez 3s. Wiem,że jest sporo tematów na forum o "domykaniu szyb" ale nie znalazłem jak można to zrobić za pomocą Vag'u

Za wszelką pomoc z góry dzięks. Prócz mnie na pewno się komuś przyda.

Audi A4B5 1999r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie ma takiej opcji aby bez przytrzymania guzika zasunęło szyby, chyba że zamontujesz jakiś dokładany centralny-alarm z taką opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-domykanie-szyb-sterowane-alarmem-4654/

W którym kolega "Thomas" opisuję,że taką czynność wykonał u siebie i nic nie wspominał o dokładaniu jakiegokolwiek (sterownika czy nieoryginalnego alarmu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

no tak tylko że ten kolega Thomas nie raczył napisać że to było w B6 a nie B5...

w B5 nie ma takiej opcji aby zrobić to vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa się wyjaśniła. Kolega "Thomas" po prostu chciał się pochwalić i nie trafił w odpowiedni wątek.

Dzięki "masato" przestane się oszukiwać,że załatwię tą sprawę takim sposobem ;)

Więc podsumowując: Vag'iem w A4 B5 nie zaprogramujemy komputera aby nam "Domykało Szybki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam b5 w serii i gdy przytrzymam kluczyk w drzwiach przy zamykaniu to domukaja sie szyby i szyberdach. pozdrawiam

czytaj od początku wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, ja u siebie zminilem pompke z K na G ta ost mas alarm ktorego nie mialem teraz brak domykania szyb da sie cos z tym zrobic

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat. Jakiś czas temu zmienił mi się sposób działania modułu komfortu w samochodzie. Na początku po zamknięciu z pilota, centralny zamykał drzwi i podnosił szyby łącznie z szyberdachem. Teraz mam tak, że muszę trzymać przycisk zamykania na pilocie póki nie zamkną się wszystkie szyby.  Czy jest jakiś prosty sposób na przeprogramowanie aby ten moduł działał tak jak na początku? Dodam że mam tylko centralny, bez alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...