Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Compensa-co myslicie?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktos moze wypowiedziec sie na temat ubezpieczenia oc/ac i assistance w Compensie?chodzi mi o to czy ktos mial z nimi do czynienia.w internecie sa rozne opinie,ja czesto wyjezdzam za granice i ciekawi mnie czy assistance faktycznie dziala jak powinno...i czy sa problemy z wyplata ac,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Compensą do czynienia nie miałem, ale obecnie likwiduję szkodę mieszkaniową w InterRisk.

To jest ta sama grupa Vienna Insurance Group.

Likwidacją szkód dla tej grupy zajmuje się ich spółka VIG Ekspert i ... to jest masakra.

Nie dość, że w 30 dni nic nie zrobili, to dalej mnie zlewają.

Ruszyło się dopiero coś, jak osobiście porozmawiałem z jakimś Dyrektorem Regionalnym i Dyr. ds. Rozliczeń.

Nie znam jeszcze wyceny, więc nt. wyceny się wypowiedzieć nie mogę, ale napewno się będę odwoływał, pisał skargę i żądał odsetek - za ich podejście do sprawy to teraz ja im utrudnię życie jak mogę.

Krótko: następnej polisy napewno tam nie wykupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miec tylko nadzieje ze nie bede musial korzystac...przemecze sie do konca umowy i tez zrezygnuje,dzieki za opinie i zycze pomyslnego rozwiazania sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z AC w InterRisku i dopiero po roku czasu udało się "wyprosić" wszystkie pieniądze. Obecnie mam w Compensie i jakoś nie ma problemu narazie a korzystałem z Ac, szyby, holowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... to cos optymistycznego:naughty: a jak to wyglada z holowaniem??mozesz cos wiecej napisac?nie było problemow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już drugie autko w Compensie, Assistance działa, laweta przyjeżdża szybko. Przy szkodach też nie miałam żadnych problemów poza faktem, że zmieniając radio z fabrycznego na nowsze nie fabryczne nie wypłacono mi odszkodowania za nie po kradzieży a tylko za szybę. Taki fakt trzeba zgłosić ubezpieczycielowi i dodatkowo zapłacić haracz :decayed: Polecam pakiet szyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...