Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja codziennie do pracy jadę przez parking ŚFUP :) .... i też brakuje mi Quattro

Opublikowano

Quattro to sie dopiero boki strzela :)

Też jestem chętny na "bączki" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Quattro to sie dopiero boki strzela :)

Też jestem chętny na "bączki" :decayed:

Byłbym wdzięczny jakbyś mnie przewiózł, bo jeszcze nigdy nie miałem przyjemności z Q...

Carlos, a będziesz może w ten weekend?

Opublikowano

Jest szansa. Jak znajdę czas naprostować fele :decayed:

Jazda po śniegu z działającym ESP żle się kończy :evil:

Opublikowano

carlos bede tarabanil jak cos a propos zrobcie spota w Mordorze hehe przynajmniej 365 dni w roku cieplo :quattro: rzadzi

A wlasnie ziomus od biura matrymonialnego hehe jak Cie cisnie i nie masz gdzie to na Szczawienko do Ewy zapraszam :)

Opublikowano
  • Autor

carlos bede tarabanil jak cos a propos zrobcie spota w Mordorze hehe przynajmniej 365 dni w roku cieplo :quattro: rzadzi

A wlasnie ziomus od biura matrymonialnego hehe jak Cie cisnie i nie masz gdzie to na Szczawienko do Ewy zapraszam :)

Chyba głęboko nie jesteś w temacie, bo już od kilku miesięcy spoty są w Mordorze właśnie :)

Opublikowano

hej koledzy, no to na tym spociku już będę własną A4 :> zakupiłem ją od klubowicza naszego, narazie nie mam zdjęć bo jest zima auto brudne i zaśnieżone, jak będzie pogoda to zrobię fotki aby się pochwalić, ale zdaje się mi, że niektórzy z Was to auto znają bo było własnością Darka z Jaworzyny (dark79) :good: autol.

Do zobaczenia na spocie s :>

Opublikowano

[auta nie znam]ale gratuluje zakupu do zobaczenia 15.02 tylko dokładnie nie wiem, gdzie on ma się odbyć,na terenie Tesko czy za Makro bo tam taki sam wygwizdów jak na strefie

Opublikowano

jakaś prosta za tesco w kierunku makro, tak wiem wygwizdów ale chłopaki chcą bączki pokręcić i bokami pojeździć, nie wiem czy dam się namówić na takie tańce :polew:, ale przyjechać przyjadę :D

Opublikowano
  • Autor

W niedzielę parking Makro będzie raczej mniej zapełniony, niż Tesco... ale wogóle z tym miejscem to nie mój był pomysł i szczerze to nie wiem, gdzie najlepiej się zatrzymać... Czy na parkingu wogóle, czy na tym ślepym kikucie "obwodnicy" za skrzyżowaniem jak się powinno skręcić do Makro. Widziałem, że jest tam zatoczka, a całość jest schowana za nasypem kolejowym obrośniętym gęsto krzunem, czyli wiać nie powinno.

Ale fakt faktem, miejscówkę musimy ustalić jendoznacznie, aby nie było niedomówień i szukania się nawzajem.

Opublikowano

Na samym parkingu makro długo nie postójmy po nas wyproszę ,nie jest on duży ochrona spacerują tam i powrotem nie wiem ilu Nas będzie to chyba zostanie Nam ślepa ulica

Opublikowano

Koledzy, zastanówmy się jaki będzie miało charakter nasze spotkanie potem szukajmy miejsca. Jeżeli chcemy pokręcić bączki i pojeździć bokami to raczej otwarte pole tam na końcu obwodnicy, jeżeli spotkać się i porozmawiać podpiąć vag coś pooglądać, dobrze by było w jakimś zacisznym miejscu gdzie można dodatkowo wypić browarka (oczywiście jak ktoś z kierowcą) kiełbaskę albo dwie :tongue4:, luty to jest prawdopodobieństwo, że będzie zimno a nawet bardzo zimno.

Opublikowano

hej koledzy, no to na tym spociku już będę własną A4 :> zakupiłem ją od klubowicza naszego, narazie nie mam zdjęć bo jest zima auto brudne i zaśnieżone, jak będzie pogoda to zrobię fotki aby się pochwalić, ale zdaje się mi, że niektórzy z Was to auto znają bo było własnością Darka z Jaworzyny (dark79) :good: autol.

Do zobaczenia na spocie s :>

A JA TWOJE AUTO ZNAM I PAMIĘTAM... BYŁO NA PIERWSZYM SPOCIE. :naughty:

Na pierszych zdjęciach w naszej galerii:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=687726d575ea5f44 - najbardziej od lewej

i tu

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=968d1054abab1afb -najbardziej od prawej

Moje pierwsze A4 stoi po przeciwległej stronie szeregu ;) - ciekawe czy kiedyś wróci na spoty?

Pozdrawiam i zapraszam. Twoje auto znów wróci na spoty :)

Opublikowano

Freon jestes z W-cha czy z Wroclawia? :mysli: Bo Mordor a Mordor to dwie rozne sprawy :mysli: Nie zebym byl sie czepial czy cos ale chce sie upewnic czy mowimy o tym samym :kox:

Opublikowano

Na mordorze za mało miejsca.

Faktycznie jest to punkt w którym drzewo jest zielone przez cały rok.

To nie anomalia.

W pobliżu jest kominm w którym wypalany jest gaz.

Opublikowano
  • Autor

Ze Szczawna... dla mnie Mordor to Wch, ale z w/w wątku kumam już, że Mordor to też może być dzielnica Mordoru, a ten mały parking kojarzę, byłem tam nie raz, fakt - zawsze jest ciepło i już wiem, że jesteś w temacie :)

Opublikowano

No dokladnie tak Mordor czyli Palestyna czyt. Sobiecin straszne japy tam maja jak sie pod koksownie jedzie ale czego sie nie robi dla odrobiny ciepla. Najsmieszniejsze jest to ze zaraz naprzeciw mieszkaja ludzie Ci maja jazde dopiero

A tutaj mala fota z samego centrum niewyrazna ale ale

DSC02538.JPG

Opublikowano

Sztygarska jak mieszkałem w pobliżu i chciałem w zimę coś zrobić przy aucie to tylko tam zawsze dodatnia temp. pod kaminem

Opublikowano
  • Autor

Czyli spot jest na samym końcu ulicy Szczawieńskiej. Mija się po lewej Tesco, potem Makro, i tam gdzie ulica się kończy gdzieś parkujemy... z tego co pamiętam jest tam mała zatoczka coś jak autobusowa.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 17:48_________________________________________________

Jak tam Wasze boki w te śniegi? Ćwiczycie równo?

Opublikowano

Dzień w dzień.... :) - przynajmniej jakieś PLUSy tej zimy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.