Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

ja już nawet auto umyłem

tyle że moja ulica rozkopana i pełna błota oby moja praca nie poszła na marne zmarnowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę zroszyć Żabę, w wczoraj ubrudziłem ją niesamowicie...

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dynosoft'u jest całkiem przyjemna, ale dynoday to na weekend powinien być :))

Ps. Widze ze sie wyłamaliście z myciem samochodów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot jak najbardziej udany szkoda że nikt nie poinformował o rękawiczkach!!

ciekawi mnie czy ta policja sama z siebie się wzięła czy to sprawa dobrodzieja

fajnie że zawinęliśmy się wtedy jak oni przyjechali

dscf2625rt3.jpg

w1424.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot udany, całkowita liczba samochodów naszej dzisiejszej ekipy to... 17 jeśli dobrze liczę, razem z Golfem, Passatem i dwoma autami, które dość szybko pojechały...

M@x, dasz mi link (PW) do Twojej galerii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu na PW niech zamaże rejestracje i wszystkim udostępni na pewno znajdą się osoby które będą chciały pooglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu na PW niech zamaże rejestracje i wszystkim udostępni na pewno znajdą się osoby które będą chciały pooglądać

...bo chcę je podpiąć w pierwszym, przyklejonym wątku - wtedy na pewno wszyscy ujrzą, bo będzie zawsze widoczny, a nie zamaskowany link np na 13 stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł

swoją drogą zatrzymali kogoś bo wyjechałem jako drugi także nie widziałem czy zatrzymali kogoś czy tylko postali :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie co do przebiegu spot'u długo biłem się z myślami, ale że jestem bardzo szczera osobą to nie obejdzie się bez krytycyzmu, oczywiście krytyka ta będzie wypowiedziana przez pryzmat osoby nowej na forum,spotach i w towarzystwie A4'ek :) chodz narazie musze się troche ogarnąć.

co do zdjęć to ciężko było cos ustrzelić, zimno, mało czasu itp. żaby też nie zrobiłem Freon bo była za szybą i nic by z tego nie wyszło, a wstyd jakies kichowate zdjecie wstawiac. :) co do tunelu to tu jest link z full picture http://max4calibra.republika.pl/Audi-tunnel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscf2625rt3.jpg

w1424.png

Macie zajebistą miejscówkę...

I gratki spocik. Oby tak dalej Panowie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie spota moimi oczami:

Po pierwsze primo: duuuuużo więcej aut niż poprzednio

Po drugie primo: niektórzy nieźle zmarźli :>

Po trzecie primo: szacun dla kolegi za przywiezienie A6, niezły potwór :notworthy:

Po czwarte primo: szacun dla kolegi z wytwornicą ciśnienia w Avancie (malutki subwoofer :hi:)

Po piąte primo: może ja się nie znam, może jestem lajkonikiem w tym temacie, ale myślę że można by znaleźć jakiś pomysł na spoty, chodzi mi o to, aby nie było to tylko postanie, popatrzenie, wymienienie kilku uwag i rozjechanie się. Nie mam w tej chwili jakiegoś konkretnego pomysłu, ale zróbny burzę mózgów, może coś z tego się urodzi. Może należałoby znaleźć jakieś inne miejsce, może bliżej cywilizacji, żeby można było sobie np usiąść w jakiejś knajpie/kawiarni wypić kawę/piwo (oczywiście nie kierowcy)/ cokolwiek innego porozmawiać w kulturalnych warunkach, mając jednocześnie oko na furki (najlepsze byłby to jakiś ogródek kawiarniany z placem/parkingiem). Co o tym myślicie, to są tylko takie moje luźne myśli. Może koledzy z innych regionów Polski bardziej doświadczenie w spotach podpowiedzą jakiś pomysł na spoty (czym ewentualnie można urozmaicić taki spot).

Po szóste primo: dzięki freon za naklejkę klubową, żona jest zadowolona że nie będzie już jeździć bezimienną A4

Po siódme primo: kim byli tajemniczy przybysze ??? Może się odezwą na forum i zdradzą nam tajemnicę swojego szybkiego ulotnienia się

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:19_________________________________________________

to co do tunelu to tu jest link z full picture http://max4calibra.republika.pl/Audi-tunnel.jpg

M@x czy ten tunel to jest ten który prowadzi od ul. Wrocławskiej w kierunku odlewni i stacji PKP ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem o grillu ale kiełbaski musiały by być we własnym zakresie :>

a tunel to na ulicy w dół od firmy Queen (czy jak to się pisze)

ul stacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem o grillu ale kiełbaski musiały by być we własnym zakresie :>

O to już jest jakiś pomysł, tylko może nie grill, a klasyczne ognisko rozpalić, zaotrzone kije, na kije kiełbaski i wyżerka w taki chłodny dzień extra.[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________

Spot udany, całkowita liczba samochodów naszej dzisiejszej ekipy to... 17 jeśli dobrze liczę, razem z Golfem, Passatem i dwoma autami, które dość szybko pojechały...

Freon o A6 zapomniałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

chciałbym teraz wymienić co moim skromnym zdaniem jako swierzakowi sie nie podobało,

1. miejsce, totalne zadupie, wieje niemożebnie, błoto, kamienie, kałuże, tragedia, miało by to sens gdybyśmy mieli sie pościgach trochę, ale tak ze by postać i pogadać na takie bagna jechać? równie dobrze mogli byśmy się spotkac gdzieś w lesie. Ja to bym proponował Tesco, teraz można by na Makro fajna drogę otworzyli, jest gdzie zmieścić tych kilka a4'ek, i cywilizacja blisko i trafić też jest tam łatwo...

2.Wiem ze niby nie ma organizatora spotów, ale to chyba nie ma większego znaczenia, ja jako nowy, rozmawiałem z 2 osobami, spoko, ale przyjeżdżam, witam się, i wszyscy plecami w kółku stoją i śmiechy chichy, spoko, fajnie ze jest wesoło, ale jak pojawia się ktoś nowy, zwłaszcza ktoś z kim się rozmawiało na forum, to wypadało by zwrócić trochę na niego uwagę, pogadać nawet o pogodzie, a nie totalnie mieć w duupie osoby które dopiero się pojawiły, bo lepiej oblookac bagażnik a6'tki... Ja jak organizowałem spoty w moim poprzednim klubie, zawsze starałem się z nowymi rozmawiać, i wkręcać trochę w towarzystwo, nie wiem kto przyjechał jak mnie nie było, nie znam ich i nie oceniam, ale nie dziwie sie ze sie zawineli, nie wymagajcie od osoby która dopiero się pojawiła ze by wskoczyła w temat i sypała jakieś żarty, bądź nawijała coś... i to jest chyba najbardziej negatywna rzecz jaka uderzyła mnie na tym spocie, zresztą po raz drugi juz. :chytry:

3. Fajnie by było się pożegnać jak kończy sie spot, ja zapytawszy kolegę czy to koniec spotkania odpowiedział, "no chyba tak, na to wygląda" :mysli:

no chyba juz sie wyżaliłem :) jak ktos chce napsiać, MAX JAK CI NIE PASUJE TO SIE NIE POJAWIAJ NA SPOTACH, to nie musi tego robić bo zdaje sobie z tego sprawę, nie mniej jednak jestem miłośnikiem A4, i moja krytyka ma na celu poprawę atmosfery na spotach.... chyba ;)

Dla rozluźnienia klimatu podaje link do 5 zdjęć ze spotu :

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4

Zdjęcie 5

Jak ktoś by chciał zrobić zdjęcia samochodu swojego to z chęcią pomogę miłośnikowi A4 :)

tylko uprzedzam ze jestem amatorem więc revelki nie będzie ;)

Kilka fotek dla przykładu

http://maxam.digart.pl/digarty/

Pozdro łobuzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej M@X. Co do naszych spotów to jest tak, że generalnie nigdy nie robiliśmy jakichś wielkich przywitań. Dla przykładu ostatnim razem było 5 aut więc dzisiejsza ekipa w większości była nowa. To kwestia każdego z osobna jak wkręca się w dane towarzystwo. Typy towarzystw są różne... ludzie są różni i wiesz... załóżmy taką sytuację, że przyjeżdża ktoś nowy, my biegniemy, witamy go, cudujemy... a on mówi "VAGujcie i spadam", i tyle go widzieli. Wiesz, o spocie wiedzą też różni ludzie, pijacy, dewianci, złodzieje... dlatego potrzebny dystans i trzeba wystopować z nadmiernym entuzjazmem - bo potem może się okazać, że jesteśmy najlepszymi kumplami zboczeńca ;)

Moim zdaniem atmosfera była bardzo bardzo dobra.... i mówię to zupełnie serio ;)

Co do miejsca to też kwestia gustu... mi akurat ono odpowiada. Komuś innemu może nie odpowiadać. Oczywiście... można krytykować, ale miejsce ma też dużo plusów... które tylko na pierwszy rzut oka są niewidoczne.

Kiedy robisz spota w publicznym miejscu pojawiają się niepotrzebne kwestie z brakiem miejsca na parkingu, widzami etc.

Oczywiście mamy tu pełną demokrację więc proponuję propozycje wariantów (kompletne autorskie warianty czyli miejsce, czas, scenariusz) - wtedy robimy sondę, głosowanie np. "Wariant M@Xa, Wariant obecny..." i jest decyzja. Chcę też powiedzieć, że obecna wersja spotu także wymagała trochę pomyślunku i pracy - nic nie jest ot tak sobie. ;)

Pozdrawiam całą ekipę. Mam nadzieję, że zobaczymy się następnym razem.

ps. Freon - dzięki za VAGa. Jak widzisz jest błąd na silniku związany z turbiną. Turbina w drodze powrotnej działała, teraz znów nie bangla. :(

ps. Czekam na fotki... więcej.

ps. Odnośnie kolegi z silnikiem 1.6 - ma ktoś z was ETKĘ? - jeśli tak sprawdźcie i napiszcie jaki jest numer króćca od oleju w 1,6. [br]Dopisany: 2008-12-14, 20:48:55_________________________________________________M@X - jeszcze jedno - ale żeś mi fotek nacykał :) dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@X poczułeś się właśnie tak, to znaczy że tak było i trzeba to wziąć pod uwagę. W tym momencie co się pojawiłeś to wogóle nawet nie wiedziałem, że jesteś, bo siedziałem z kablami (chyba)... ale w sumie po raz pierwszy widzieliśmy się razem w takiej grupie i to właśnie takie raczkowanie, bo Wałbrzych odbył się dopiero po raz drugi...

Ale tak też myślę, że dziś na samym starcie miło sobie porozmawiałem z kolegami DJ-B6 Alcantara, Andrzejem Golf V, i potem Bubbba, a to dlatego że byliśmy punkt 14, a Ty M@X trochę się spóźniłeś z tego co mi się wydaje i może stąd to odczucie? Wszyscy dziś oprócz 4 osób byli po raz pierwszy. Każdy musiał jakoś zacząć. Podkreślę raz jeszcze, że to nasze drugie spotkanie. Miejsce spotkań było pierwszym lepszym blisko wlotu do Wałbrzycha, możemy zmienić. Z Sebastianem nawet myśleliśmy o Spocie Mobilnym, w sensie każdy spot w innym miejscu. Dziś akurat przejeżdżałem koło Makro i dokładnie o tym samym pomyślałem - że może tam? Krytykować jest łatwo, wiedz natomiast że na samym początku Wałbrzycha byłem tylko ja i Seb-k. I nawet chętnie sprubuję nowej Makro miejscówy (lub innej jaką podacie i ona przejdzie ogólną aprobatą), może przetrwamy dłużej niż godzinę w tym zimnie :)

Czy jakieś grillo-ogniska będą? Nie wiem, ciężko mi to sobie wyobrazić. Np. nie mieszkam w Wałbrzychu obecnie, a jak już jestem, to tę chwilę spędzam z rodziną. Ale nie mówię nie, każdy może się popisać kreatywnością, bo nadal twierdzę, że tworzymy ten wątek razem. Andrzejówka? Wszystko można zrobić, od tego mamy to miejsce w internecie aby rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...