Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz relingi kupować to wybrał bym czarny , wariant 1 ( bo oryginał )

Jeśli chodzi o cenę to wariant 2 jest korzystniejszy , ze wzgledu na cenę i jeśli autentycznie posiada ATEST

Wedle gustu

PS. Jak możesz wstrzymaj się do zlotu , miałem w piwnicy oryginał , nie wiem czy jeszcze tam bedzie bo przeprowadziłem się 3 miesiace temu , pojadę do gościa na stare mieszkanie może jeszcze nie wyrzucił z garażu to bym Ci przywiuzł za fri :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wiadomosc niestety nie za szybko zawitam do Pomrocznego jednakze ciesze sie ze cos sie ruszylo w moim rodzinnym miescie. Pozdro chlopaki i milego spotowania Dzieki za wiadomosc.

P.S. Carlos666 - Majster??

A majster :)

Jak będę żył po sobocie to zajadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, by ktoś jechał z Wrocławia do Wałbrzycha tylko na Spotkanie, skoro tego samego dnia jest (jak chyba co tydzień) pod Mostem Milenijinym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i posypało śniegiem

radze zabrać ze sobą łopaty bo tam w polach jak zawieje to samochodu można nie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu nie ma śladu śniegu... Ale ile spadło, dużo?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 10:21_________________________________________________

To odpowiem sobie sam:)

@ szczawno całe 2cm śniegu, gdzieniegdzie trawa, czyli tragedii nie ma

ciekawy jestem, jak będzie wieczorem w Pecu pod Śnieżką, bo jadę tam na dechę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh panowie powiem wam tylko ze ten śnieg, to jak by go nie było, sprawdzone osobiście, bo dni mi się pomyliły i myslałem ze dzisiaj jest ten spocik, wpadam na strefe a tam oczywiście echo, dopiero zatrybiłem ze jest 13 :mysli: , ogólnie polewa ze mnie, a tak nawiasem mówiąc mogło by troche tego śniegu spaść, trochę frajdy by było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@x, mam czasem ten sam problem, bo każdy wolny dzień to niedziela dla mnie :polew:

Tam dalej na tym rondzie jest baaaaardzo fajnie jak popada śnieg...

A mamy jakieś Quattro w naszej regionalnej ekipie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja niestety nie mam, ale pare dni temu mój dobry przyjaciel kupił A4 2.8 v6 Quattro :D niestety jutro jest w szkole ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to potwór. Zaproś Kolegę na Forum i do naszego wątku. Chciałbym kiedyś zobaczyć jak to jest siedzieć w takim bolidzie i zobaczyć jak się spisuje Q...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@x, fajne zdjęcie na Szczawienku, ale jest niepisany zwyczaj na Forum zamazywania numerów rejestracyjnych...

5 minut w photoshopie, nawet nikt nie zobaczy że nie ma tam rejestracji :)

carlos666 - możesz to jesteś, nie możesz, to spotkamy się kiedy indziej, nic na siłę, spokojnie.

Śnieg w Pecu jest całkiem dobry. 40cm. Ale co się dzieje po drodze, niby +3'C na wyświetlaczu, z drzew kapie roztopiony śnieg, prosto na ulice, które mają poniżej zera... nie chcę złowróżyć ale dziś w nocy niejeden może polecieć :/

Robi się gołoledź i to idealna bo bardzo podstępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos no to będzie się z kim pościgać widzę :)

Freon - teraz Lepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sporo było... ale dziś już nikt nie pamięta o śniegu. Sucho i pewnie, prawie jak Always.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię samochodową (pomiary mocy) we Wrocławiu. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...