Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjadę wcześniej i wbiję specjalne oznaczenia, jeszcze nie wiem jakie, w ten weekend je przygotuję i wrzucę foty:)

Generalnie jak na wjeździe do Wałbrzycha (jadąc z JG), na pierwszych światłach skręcisz w lewno w ul. Uczniowską, to jedziesz cały czas prosto. Mijasz różne fabryki (Cersanit, Toyota, Takata) i zaczyna się pole. Jedno skrzyżowanie w prawo omijasz, drugie, jest nasze. Jeśli ominiesz, to zaraz z szerokiej drogi robi się wąska i to znak, że masz zawrócić i skręcić wtedy w to skrzyżowanie które ominąłeś.

Ale spokojnie. W ten weekend jestem w Szczawnie. Wszystko zmierzę, dystans od w/w świateł, czyli tylko wyzerujesz licznik i skręcisz jak będzie podany dystans. Zrobię też filmik, xtra foty, GPS namiary, kurde, nawet z zamkniętymi oczami traficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za natychmiastową odpowiedź, teraz to mnie nawet trzęsienie Ziemi przed przyjazdem na spocik nie zatrzyma :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozkręca się nam temat. :)

Michuck - jestem ze Ś-cy więc proponuję się dogadać drogą PW tuż przed spotem.

Mile-end - witamy, dobrze pamiętasz - bateria starcza mi na 3-4 auta ale Freon też ma laptopa i teraz jedziemy na 2 VAGi

Mario_gs - zapraszamy, bez krępacji ;) , na większości spotów część osób jest nowych

Freon-jak wbijesz te drogowskazy to trzeba będzie Ci przyznać jakiegoś klubowego "Oskara" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozkręca się nam temat. :)

:good:

Freon-jak wbijesz te drogowskazy to trzeba będzie Ci przyznać jakiegoś klubowego "Oskara"

Drogowskaz zrobię, bo sam dzwoniłeś do mnie "gdzie to jest", jak jechałeś po raz pierwszy :) Znam to miejsce, bo stamtąd w nocy najlepiej widać... burzę. Niech to będzie już i Wasza tajemnica, ale jak tam się stoi, to naprawdę całe miasto jest pod piorunami, a autem trzęsie na wszystkie strony.

Będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie otrzymałem spamu o tym spocie ? Czuję się pominięty ;(

Ale najważniejsze, że znalazłeś sam i to się ceni :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubbba - bo masz Vbrzych w lokalizacji i Cię nie znalazłem w szukajce.... wpisuję zawsze "Wałbrzych","walbrzych", "waldeburg".... ale na Vbrzych jeszcze nie wpadłem.... ;) będziesz dopisany następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może musimy jeszcze szukać hcyzrbłaW :gwizdanie:

Byłem na strefie, zrobiłem film, teraz pobawię się w Youtube...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie, ale jak jechałem na basen to też ją widziałem.

to było 1.8, ja mam 1.9 :)

W Wałbrzychu są 3 takie, moja, jedna trochę zrobiona w engel-eyes, ta co stała koło Skody.

No i na DSW rejestracjach są chyba też z dwie - trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie musisz mówić, wszyscy zawsze wiedzą gdzie jestem. Choć czasem nawet jak mówię, iż to nie ja... nie wierzą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaproś kolesia :) Daleko nie ma...[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 14:32_________________________________________________

Film zrobiłem w Windows Movie Maker ale za cholerę nie mogę go przekonwertować (.mswmm do .mpg lub .avi).

Przekopałem fora, piszą że jest opcja zapisania jako .wmp ale chyba nie w moim (Vista). Pobawię się jeszcze z tym na XP, ale już dziś wkurzyło mnie to po całości. Jest jeszcze funkcja "eksportuj" jako możliwa, lecz znów Vista tego nie ma. Konsekwencją jest niemożliwość wysłania .mswmm na Youtube.

Wskazówki mile widziane, jeśli oczywiście wiecie o czym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...