Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się nawet myśleć o kosztach - czyszczenie ok 300 - używka 1200...

ech... a może to będzie tylko kabelko...

ps. dzięx , mój laptop już żyje ale przez 5-10 min - więc logi zrobiłem - mój wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, niebieski obniżony B5 Avant - to na język userów to??? Bo mam Twoje logi i nie wiem komu przesłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEB-K byłem teraz w Wałbrzychu u znajomych którzy mają warsztat . Pytałem się o te błędy jakie wyskoczyły Tobie na wagu , niestety nie mogli się rozczytać bo to pir . I różni się trochę od oryginału który Oni używają i nie są w stanie powiedzieć co to jest , równie dobrze może być to turbina lub jakiś zaworek . Koszt wymiany z turbiną po regeneracji 800 zł . Jak chcesz to dam Ci do nich numer telefonu , oni sami podłaczą auto do swojego waga , i przejadą sie żeby sprawdzić . Za tą przyjemność biorą 50 zł .

Inaczej juz Ci nie mogę pomóc , chociaż się starałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz podeślij mi namiary na pw. Możliwe, że się przydadzą. Na razie staram się coś samemu ruszyć. Koledzy, dzięki za zainteresowanie tematem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i gdzie robimy następne spotkanie? Wypowiadamy się tutaj, wszelkie propozycje mile widziane. Oby było ich conajmniej 10, bo ludzi przeglądających ten wątek jest conajmniej 30.[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 21:52_________________________________________________Aha, mój typ to okolice lutego, miejsce to samo (ewentualnie koło MAKRO w Szczawnie Zdroju, tam gdzie mówił M@X).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma inne propozycje?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 18:43_________________________________________________

A tutaj macie zamówienia na ramki A4 Klubu, bo pytaliście o to na Spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak pięć postów wcześniej prosiłem właśnie, abyście zaproponowali miejsce i datę, jak zrobił Seb-k i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ważna jest data, miejsce to już będzie najmniejszym problemem. Czekamy na inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo panowie to nie jest dział ofert matrymonialnych albo spotkajmy sie czy cos w tym stylu chcecie sobie pogadac miedzy soba to na priv a nie tutaj zasmiecac takimi pierdolami typy jeden do drugiego spotkamy sie ?!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wstępnie 15.02, w okolicach Makro (Szczawno Zdrój), czyli prosta za Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy śnieg się utrzyma... bo możnaby zrobić festiwal boków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal boków zrobiłem w sobotę na naszym poprzednim miejscu spotkań, tj nie na placu ale w okolicach tego ronda... polecam :)

Aczkolwiek koło Makro też jest pole do popisu.

I ciągle marzę o Q :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...