Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

No nie przesadzaj Seb-k, być kolegą zboczeńca to fajna rzecz :kox: A tak na poważnie, to faktycznie na tym spotkaniu to byli prawie wszyscy nowi (no oprócz pięciu osób którzy i tak pierszy raz widzieli się na poprzednim spocie), także M@x to była taka świerzyzna, że tak naprawdę nie wiadomo było kto jest kto i czy czasem nowo podchodzący koleś nie jest np starym wyjadaczem spotowym, albo głównym adminem tego forum :decayed: Pierwsze koty za płoty M@x, pamiętaj ty też kreujesz atmosferę na spocie, tak jak każdy z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freon się tłumaczy, że się nie tłumaczy, bo nie jest szefem, ja tylko rozdaję naklejki oraz motam kablami, i podłączam pendrive'y :)[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 21:15_________________________________________________

Ha, Bubbba, ty lepiej załóż wątek "Dlaczego moja A4 ma starą czcionkę w oznaczeniu A4" :polew:

I jak VAGiem mogę zmienić ją na Verdena? Bo koledzy się śmieją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o miejsce to wydaje mi się że nie jest takie złe. :mysli: Trochę gorzej zimą.Wyobraźcie sobie latem widok gór,na ognisko miejsce jak znalazł tylko że tam do lata będzie najprawdopodobniej jakieś wysypisko gruzu,tak jak ta kupka przy wjeździe. :polew:

Jeśli chodzi o nalepki to dzięki :hi:

Ps.Początki są zawsze trudne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freon się tłumaczy, że się nie tłumaczy, bo nie jest szefem, ja tylko rozdaję naklejki oraz motam kablami, i podłączam pendrive'y :)[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 21:15_________________________________________________

Ha, Bubbba, ty lepiej załóż wątek "Dlaczego moja A4 ma starą czcionkę w oznaczeniu A4" :polew:

I jak VAGiem mogę zmienić ją na Verdena? Bo koledzy się śmieją :)

Co do naklejki to chciałem kasę Ci dać, nie chciałeś, ale masz jeszcze szansę, prześlij nr konta to Ci przeleje zapłatę, niemniej jeszcze raz dziękuję za naklejkę i pendriva :good: . A co do czcionki w oznaczniu to mam najbardziej klasyczną i najlepszą na świecie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie było tak źle może jakby było cieplej to wszyscy byliby bardziej rozmowni a co niektórzy siedzieli czesząc się w autach. Nawet obstawa policyjna była może chcieli tą skodzinę zamienić na A4 :polew:

Się kolega nie nabija z policyjnych furek, bo oni potrafią mieć tak podrasowane silniki, że czasem na trasie oczy na wierzch wychodzą ze zdziwienia :shocked: jak się niebiescy puszczą za kimś w pościg. Normalnie ameryka panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że spocik wypadł pozytywnie, o innym miejscu można pomyśleć, bo te obecne to niezłe wygwizdowo :> Na drugi raz to bez rękawiczek, czapki, cieplej kurtki i termosu z herbatą to się nie wybieram :decayed:

M@X większość z nas widziała się po raz pierwszy i każdy się wkręcał praktycznie w towarzystwo. Co do zakończenia spotu, to po godzinie marznięcia, prawie każdy czekał na sygnał do zakończenia i dlatego tak wyszło...w sumie całkiem dobrze, bo nie wiadomo, co by "niebieskim" przyszło do głowy...

Czekam na kolejną datę spotkania, w międzyczasie możemy podzielić się uwagami i zastanowić się co zmienić i poprawić. Najważniejsza i tak będzie nasza obecność i o tym pamiętajmy :)

PS. Freon podobał mi się ten opis - DJ-B6 Alcantara. W sumie chyba jedyny byłem dziś DJ-em :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Freon podobał mi się ten opis - DJ-B6 Alcantara. W sumie chyba jedyny byłem dziś DJ-em :>

No fakt Alhambra pierwsza liga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto już chula na pierwszej stronie

a ja zawsze chciałem mieć rejestrację DJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że mi się podobało jako na pierwszy raz a tym bardziej że tak zimno było...

A freon mój kierowca cię zgubił i dlatego nie przyjechaliśmy do ciebie z tym in2 :gwizdanie:

Pozdro dla wszystkich co byli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A freon mój kierowca cię zgubił i dlatego nie przyjechaliśmy do ciebie z tym in2 :gwizdanie:

Możemy spotkać się np przed świętami, mogę podjechać pod Jedlinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 24ego jestem, potem mnie nie ma. Wal śmiało na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co do tego ,,malutkiego" subwoofera to skromny jest a to nie moja wina że kombi ma tak mało miejsca na nią :polew:

:hi:

Skromniś :polew: :> Na spocie mało co budowli w promieniu 50 km nie rozwalił dźwiękiem a tu pisze że skromny :evil: . A kondensator jak skromnie ukrył za całym tym kredensem :polew::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kredens naprawdę nieźle daje.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 21:37_________________________________________________

seb-k i jak silnik? Nadal kaszle, czy już się wyleczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba źle. Przestudiowałem wątki o tym błędzie i udało mi się zrobić tym piep...m laptopem logi statyczne i dynamiczne (na 5 rat bo bateria trzyma po 3 min - starcza ledwo na jeden autoscan). Jak je obrobię w excelu to wrzucę nowy wątek. Niestety wiem, że nie powinienem jeździć tym autem ale muszę.

[br]Dopisany: 2008-12-16, 08:12:03_________________________________________________ps. auto jeździ ok, nie pali więcej, nie dymi, nie hałasuje... po prostu tak jakby było DI a nie TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wieczorem będę jechał z Wałbrzycha do Wrocławia, gdybyś chciał skorzystać z mojego 30min laptopa, myślę że damy radę. Jakby co, napisz wcześniej PW.

A z innej beczki... to chyba spory koszt naprawy, prawda? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...