Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym się mylić ale pierwszy Twój wpis był na tyle tendencyjny i charakterystyczny, że jakoś w to nie wierzę :)

W każdym razie zapraszamy, bo mamy tak samo pełen plac Audic :polew:

Opublikowano

nastepnym razem na pewno sie pojawie :) malo pisze poniewaz mam ostatnio problemy z internetem. o jaki plac chodzi?

Opublikowano

Gdzie bedzie to nastepne spotkanie 14 grudnia ? jezeli w walbrzychu to spoko trafie a jesli nie to potrzebuje dokladnych namiarow :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Info będzie podane na stronie, na razie muszę dograć spotkanie z Sebastianem, i wtedy zrobię tak samo dokładną lokalizację jak poprzednio.

Opublikowano

Witam ;)

Jak będzie w miarę blisko to wpadnę na plotki :)

Jakieś porady mi sie przydadzą bo jestem kompletnie ,,nowy" i za bardzo nie potrafię sobie poradzić z moimi problemami :(

pozdrawiam,

Piotr

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy, zapraszmy, służymy radą i sprzętem :)

A o 1.9 TDI można mówić kilka godzin.

DKL to skąd dokładnie?

Opublikowano

Szczytna :)

Jak będę to może akurat lookniecie na stan auta i poradzicie co trzeba wymienić :)

Np u mnie występuje również takie drżenie przy wciskaniu pedału sprzęgła na niskich obrotach... No i problem z olejem wspomagania, mam czerwono brązowy z 2cm poniżej minimum i nie wiem co dolać :) Pewnie zmienie cały na ten słynny zielony :)

Opublikowano
  • Autor

To moja rada dla Ciebie abyś poczytał wątki traktujące o w/w przypadłościach, naprawdę wiele zostało już napisane. A jak nie znajdziesz nic, co Cię interesuje, załóż nowy wątek w odpowiednim miejscu, w bardzo szybkim tempie dostaniesz porady.

Ze Szczytna będziesz miał około 60km, chyba bliżej Ciebie to tego Spotkania nie da się zrobić...

Opublikowano

Wiem :)

Czytam właśnie sobie :) ale chyba wolę żyć w nieświadomości...

Przydałoby się tego vag`a zrobić, poszukam kogoś z tym i się zapewne sporo wyjaśni :) To co wyjdzie to się zrobi, a tak to wolę się nie martwić na zapas :)

Jak przyjadę na zlocik to się pogada, na pewno znacie się bardziej ode mnie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Wiesz kazdy z nas napewno cos wie wiec uda sie cos zlozyc w jedna calosc :> nie no tak powaznie to przyjedz to zobaczymy co tam w twoim sprzecie piszczy :wink4: pozdro i zapraszamy na najblizszy spocik

Opublikowano

Podłączymy, poszperamy ... polecamy następny spot ;)

Następne spoty będą robione prawdopodobnie na przemian Wałbrzych/Świdnica i terminy też będą podane z góry.

Dziękujemy nowym kolegom za przyjazd na ostatni spot. Nastepnym razem powinno być nas więcej.

Opublikowano

Do Świdnicy to ja też się wybiorę :D

Opublikowano

No pewnie zapraszamy wszystkich chetnych z dolnegośląska trzeba bodbić frekwencje :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 20:39_________________________________________________No to jak gdzie ten spocik?

Opublikowano
  • Autor

Mamy jeszcze miesiąc do spotkania, spokojnie, różnica to 10 km w jedną bądź drugą stronę. Seb-k załatwia obecny spot, czekamy więc na Jego dyrektywy.

Opublikowano

:) jakie dyrektywy... ja takowych nie wydaję.

Robimy spot tam gdzie zwykle, na starym miejscu. 14 grudnia o 14:00 nad Zalewem Witoszówka - pod kawiarnią Eliza... chyba, że ktoś ma lepszy pomysł.

Opublikowano

Dobra tylko jak tam dojechac ? :mysli: bo ja naprzyklad niewiem ;( freon moze wybierzemy sie jakos razem to pojade za Toba wtedy napewno trafie :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś wrzucę dokładne info w pierwszym poście.

Opublikowano

Czesc

taka mamla uwaga z mojej strony, 14 grudnia spot ma tez konkurencja - niezbyt mile sie o was/nas wypowiadaja:

cyt:

kaziu: Będę poważny raz ten jedyny i zaproponuję zeby spotkanie odbylo się np. godzinę wcześniej

cayenne: Kaziu ale dlaczego my mamy rezygnować na korzyść kogoś innego. A nóż przyjedzie ktoś nowy,kto dostanie wizytówkę z eu. I co? Zastanie tam pl.Mamy ustalone terminy i godzinę.tego się trzymajmy.To oni robią spontan ze spotkaniami.Proponuję przyjechać pół godz.wcześniej tak byśmy byli przed nimi,gdyż jestem ciekaw reakcji z ich strony.

orkabmx: zawsze to nas wiecej i bedzie ekipa zeby komus dupe skopac;p;p jak cos oczywiscie;p nie zebym byl zle nastawiony

kaziu: Mija się to z prawdą ale co z tego. Jako nie wyobrażam sobie sytuacji gdy odbywają się dwa spoty na jednym parkingu

cayenne: Jedyne co mogę dla Ciebie zrobić,gdyż szanuję Cię jako mojego kumpla to to przenieśc się na drugi parking,ten bliżej kawiarni.To im ma być głupio,a nie nam.My się nie odłączyliśmy.A skoro dla nich ważniejsze jest zdanie XXX niż to,co budowalismy razem przez tyle czasu to sorry,ale nie pójdę na ustępstwo.Wcale nie muszę z nimi rozmawiać. Możemy ich w ogóle traktować jakby wcale ich tam nie było i tyle. W takim razie pokażmy im,że tak na prawdę nic z nimi nie chcemy mieć wspólnego i tyle.Oni sobie,my sobie i tyle.Miejsce jest publiczne,dostępne dla każdego.Trwajmy przy swoim i tyle.

warto zebyscie to wiedzieli - nie przytocze innych obelzywych tekstow pod naszym adresem.

fajnie jakby spoty byly poza nimi

Opublikowano
  • Autor

W psychiatrii to, co mamy powyżej nazywa się ideą nadwartościową.

Chcą się bić, niech się biją, na pewno nie ze mną gdyż w tym momencie opuszczam tę kupę.

Aczkolwiek szanuję ich, gdyż kiedyś się z nimi widywałem. Jestem zbyt poważny na to, abym miał się czuć niby nie swojo z racji jakiegoś piepszonego internetowego www świata.

Miłych Spotakń w Świdnicy. Mnie tam nie będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.