Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jestem chętny. :good: Ogólnie niedziela mi pasi, tylko muszę znać termin z półtoratygodniowym wyprzedzeniem żeby sobie wolne zarezerwować w pracy.

Początek kwietnia jak dla mnie ok (05.04 / 12.04)?

Opublikowano

Spox, :good: spot 05.04.2009

reszta załogi ustala:

1. godzine

2. miejsce

Opublikowano
  • Autor

tj nie jest jeszcze powiedziane, że spotkanie 5ego, conajmniej jeszcze kilka osób musi podać termin... no a miejsce już mamy...

Opublikowano

spox :good: jestem otwarty na propozycje

Opublikowano

Może godzina jak zwykle 14:00? Miejsce proponowałbym to pierwsze w Wałbrzychu zaproponowane przez Freona... Dobrze byłoby to ustalić raz na stałe. Raz się robi wtedy mapkę i opis dojazdu...

Opublikowano

Jeśli chodzi o miejsce to dla mnie bez różnicy, a co chodzi o termin to bardziej pasował by mi 12.04 ze względu na prace [zmiany] akurat 12.04 mam wolne.

Opublikowano
  • Autor

dla mnie termin jest obojętny, tak samo jak miejsce, choć co do pierwszego na Strefie to nie wiem, czy nie ma tam teraz więcej gruzu, oraz dużo osób miało zastrzeżenia :) choć dla mnie osobiście jest tam jeden z lepszych widoków na WCH, jednak rozumiem, że to wysoce subiektywne...

no to mamy 4 opinie, a reszta?[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 13:30_________________________________________________

nowe, ciekawe ramki się pojawiły: http://www.a4-klub.pl/smf/all_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;topicseen

Opublikowano

sporo ciekawych żeczy sprzedają :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

To chyba 12.04.2009 14:00 tam obok Makro?

Dystans ten sam, a na pewno będzie cieplej... bo po dzisiejszej pogodzie we Wrocławiu nie wierzę, że "ta wiosna" szybko zawita.

Gra muzyka?

Opublikowano

Mi jak najbardziej pasuje :)

Znów nasuwa się pytanie o frekwencje???

Opublikowano

Obecny na 90% :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pobawię się w spam, to może będzie jak wtedy... ale ogólnie mnie to wkurza, że temat co post nabija z 20-30 odsłon, a ludzi piszących jest jedynie 3-6. Boją się pisać? To powiem - to nie boli :) A wręcz zapraszam.

Opublikowano

12 to swieta ja robie wypad na kilka dni moze 5 zapytam niesmialo?

a moze ustalic 1 lub ostatnia niedziele miesiaca, a moze co tydzien?

starsi a4 co myślicie? na frekfencje nie ma co patrzec, jak malo ludu to ja nie przyjade?? :polew: a moze zrobic spontan dzis i pogadac na live cos ustalic? JAK?!

Opublikowano

a moze niedziela? spontan? to jak troche cierpliwosci dla novicjusza hehe dawac vpisy!!

Opublikowano

Kiedyś było ustalone pierwsza niedziela miesiąca. Wychodzi to tak, że wszyscy chcą co miesiąc tylko w praktyce przyjechać nie mogą (co zrozumiałe).

Czasu jeszcze trochę jest...

Cóż - skoro 12 to święta, to proponowałbym inny termin...

Opublikowano
  • Autor

no oczywiście, święta, zdecydowanie inny termin!

jajko, wyjazdy, nikogo nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no mi też z głowy zupełnie wypadło :)

Opublikowano

5-ty /19-ty ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.