Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej nie nabijamy :)

Póki co widać każdemu działa :decayed:

Opublikowano

Mi działa. Mojemu ojcu nie działa i od 2-ch lat nie nabił :)

Z tego co wiem, jest w Świebodzicach jedna firma, i chyba jedna w Pszennie. Założę się, że w Ś-cy i W-chu też są.

Opublikowano

w Dziećmorowicach jest SERWO-COOL czy coś koło tego,ale drogo.

U nas na ul.Wrocławskiej w DANMAXie też powinni to robić.

Opublikowano
  • Autor

Moja też działa ale co jakiś czas dobrze sobie tak nabić chyba. U mnie 3 lata nic nie było robione, zatem chyba dobry na to moment.

Opublikowano

nie tyle nabić co osuszyć układ (czasem trzeba wymienić filtr) i dopiero nabić.

Wydłuża to żywotność naszej sprężarki.

W ekstremalnych przypadkach ratuje przed zablokowaniem koła sprężarki i narażeniem na większe koszta(np. wkręcenie uszkodzonego paska wielorowkowego pod pasek rozrządu)

Opublikowano
  • Autor

mówisz o filtrze kabinowym?

Opublikowano

nie nie :)

to jest pod zderzakiem , pod przednią prawą lampą.

Opublikowano

Ja robiłem 2 tygodnie temu :gwizdanie:

Chłopaki w wulkanizacji na Księcia Bolka (Ś-ca) mowili ze filterek powinno sie zmieniac max co 2 lata.

Ja póki co tylko nabiłem klimke - 120pln + odgrzybiłem(odkażałem) 100pln

w pakiecie 200pln

Odkażanie zrobili systemem szpitalnym :kox: przy pomocy urządzonka emitującego jakies tam ultra... cośtam

Opublikowano

A ja kupiłem spray (10zł) i filtr kabinowy (18zł z przesyłką z Allegro) i sam to zrobiłem. Działa.

Opublikowano

Działa.

A co ma nie działać? :sarcastic: filtr?

Opublikowano

carlos666 co to za filtr pod zderzakiem?? robiłem obsługę tydzień temu i nie miałem takiego filtra w zestawie :kox: idę szukać na forum.

Opublikowano

Działa.

A co ma nie działać? :sarcastic: filtr?

Środek odgrzybiający...

Opublikowano

a kiedy odgrzybiałeś?

Opublikowano

hmm zwykły mechanior to mi zmieni czy muszę do serwisu klimatyzacji zajechać??

Opublikowano

jedź od razu do serwisantów od klimy.Przy okazji sprawdzą szczelność po wymianie.

--------------------------------------------------------------------------

Panowie kiedy kolejny SPOT ?

Ciepło się robi , dłuugo jest widno.

Opublikowano

:> :good:

Opublikowano

a kiedy odgrzybiałeś?

W maju 2008

Opublikowano

Chciałbym podkreślić pozytywne znaczenie tego forum oraz społeczności która tu bytuje. Porady i rozwiązania problemów z naszymi A4 to jeden z pozytywów, drugi to bezpośrednie spotkania i pomoc na drodze. Ostatnio kręciłem się przy swoim garażu kombinując jak wyjąć z alufelgi zaślepki/maskownice śrub, aby móc odkręcić koło. Podjechał kolega z forum, znany też ze spotów, wyjął z bagażnika specjalne wyjmaki tych zaślepek i podarował mi bo jemu nie były potrzebne, następnie wsiadł do autka i pojechał do swojego garażu. Dzięki kolego, nie znam twojego nicku z forum, a niestety nie pamiętam imienia ze spotów (przepraszam, prawie zawsze zapominam jak ktoś mi się pierwszy raz przedstawia), niemniej jednak bardzo dziękuję za bezinteresowną pomoc. Oby taki właśnie był cel tego forum - bezinteresowna, koleżeńska pomoc.

Ps przy okazji dziękuję jeszcze raz freonowi za podarowanie znaczka naszego forum, które dumnie wożę na tylnej klapie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.