Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

18 :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to jakby jeszcze byl 1-2 glosy na 18 to mamy pewniaka, i obiecuje zabrac sie za spam...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 15:21_________________________________________________No to 18sty :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 00:52_________________________________________________

godzina 13, 14, 15 ???

Opublikowano

Zostałem przegłosowany co do daty ale jeszcze zostaje godz proponuje 15 :hi:

Opublikowano

Niech będzie 18ty.

Szybciej robi się ciemno i chłodno.

Im wcześniej tym lepiej.

Opublikowano
  • Autor

15:00 i gra muzyka

zabieram się za spam i indywidualne zaproszenie dla Bubby, bo nigdy do Niego nie piszę, gdyż jest z V-brzycha :)

Opublikowano

Chętnie bym się wybrał, ale miłoby było gdyby ktoś leciał z okolic Ząbkowic, mam tu na myśli Kłodzko, DDZ, Bielawa. :hi:

Opublikowano

Muszę sobie zarezerwować czas i wrzucić do przypominacza :evil:

Opublikowano

15:00 i gra muzyka

zabieram się za spam i indywidualne zaproszenie dla Bubby, bo nigdy do Niego nie piszę, gdyż jest z V-brzycha :)

Do bubbby, prze 3 b. Dzięki za pamięć, pewnie się pojawię :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ya tez zajade.

Ma ktoś sprzet do podłączenia mojego afn?, Qrde mam problemmy z obrotami na yałowym biegu.

Opublikowano

Ya tez zajade.

Ma ktoś sprzet do podłączenia mojego afn?, Qrde mam problemmy z obrotami na yałowym biegu.

Nastawnik?

Opublikowano
  • Autor

Mnie dziś nie będzie...

Co do maili na PW, Panowie, w tygodniu damy radę tyle że u mnie pod domem, odezwę się :)

Opublikowano

Ja będę...

Opublikowano

ostry weekend :evil: na promykach :kox::sick3: nie śmigam

Opublikowano

Było kameralnie 3 samochody :)

Następnym razem mam nadzieje że więcej nas będzie.

Opublikowano

Następny spot koniecznie zrobimy z akcją spamową. Przed rokiem lista adresatów zawierała ponad 100 userów - myślę że po aktualizacji będzie ok 200 osób. Tym samym na spocie powino pojawić się ok 20-30 aut.

Mimo wszystko było OK.

Ps. Wracając w Wałbrzycha widzieliśmy żółtą A4-kę w rowie. Koło Świebodzic nawróciłem i podjechałem do A4 zapytać czy wszystko OK. Nic się nie stało. Jeśli to ktoś z użytkowników to pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

to żółte to B6?

do Piccaso i Marcin78 - środa?

Opublikowano

to żółte to B6?

To nie ja :)

Pewnie B5 z podgórza...

Opublikowano
  • Autor

Bo się bałem... nie raz widzę w mieście ADAC w akcji i do wolnych nie należy :)

Opublikowano

Nie po to mam 170 koni żeby jeździć 40km/h :)

Te zakręty pod Świebodzicami już przećwiczyłem.

Z góry da się na sucho wjechać 160~170km/h

ten drugi zakręt trzeba zwolnić do 130km/h

Bez ESP próbowałem tylko ten dolny zakręt.

Udało się wejść powyżej 140km/h ale auto szło już bokiem.

Z kolei pod górę jest gorzej bo trzeba się z dolnego CPNu rozpędzać i jest wolniej.

sam widziałem tam kobitę jak się przy 80km/h przytuliła do barierki.

To nie prędkość spycha auta na bandę ,ale brak umiejętności :)

Opublikowano
  • Autor

Tj też uważam, że te serpentyny są dla ludzi.

Pierwszy wg w miarę komfortowo pokonuje się 120 km/h

Drugi faktycznie wolniejszy, 100 km/h

Oczywiście można więcej tak jak piszesz, ale wtedy już wypycha z fotela.

No i obowiązkowo sucha nawierzchnia... przy mokrym nadal mam respekt dla tego wirażu, coś ma w sobie skoro tylu ludzi leci.

Pod górkę za stacją jest czasami niebezpieczna woda lecąca z prawej na lewą stronę, 2 x złapałem aquaplaning.

Pierwszy dolny wiraż tylko ze ścięciem z lewego pasa na prawy by odbić na lewy, natomiast drugi górny jadę zawsze lewą. Przy czym boję się bardziej drugiego niż pierwszego...[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Aaa, no i 4x4 chyba lepiej wyciąga niż moja jedna oś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.