Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5-ty :wink4:

Opublikowano

Może być 5-ty albo 19-ty ale bardziej na godzine 15 niż 14 [rańsze zmiany] :mysli:

Opublikowano

Konkretnie - komu pasuje 05.04 g 15:00 ?

Ja się wpisuje:

1. Sony

Opublikowano
  • Autor

może być 5.04 (szybciej) jak i 19.04 (cieplej) - dla mnie obojętne, i tak będę :good:

jak chcecie reklamować nasz wątek, ściągnijcie ode mnie notepada (klik) i wklejcie treść w: profil -> dane publiczne -> podpis

Opublikowano

jestem 5-go godz 15. mozliwe ze jeszcze 2 auta dojada :good:

dajcie namiar gdzie jedziemy 1-szy raz

Opublikowano

5 kwiecień!!! Hmm... jeśli mogę to z przyjemnością dołączę!?!?

Opublikowano
  • Autor

5 kwiecień!!! Hmm... jeśli mogę to z przyjemnością dołączę!?!?

Tj. bardzo miło jak dołączysz do ekipy :)

Mogę / nie mogę zależy tylko od Ciebie i wolnego czasu.

Opublikowano

jestem 5-go godz 15. mozliwe ze jeszcze 2 auta dojada :good:

dajcie namiar gdzie jedziemy 1-szy raz

Koniec prostej prowadzącej do tesco/makro.

Może i ja kolegę namówię żeby przyjechał 80-tką.

Opublikowano
  • Autor

mapa jest w pierwszym poście... ale przed spotkaniem strzelę jeszcze live foty

Opublikowano

Wygląda na to że w niedziele będziemy mieli ładnom pogodę :>

Opublikowano

:cool1:spox, lans na alu :good:

Opublikowano
  • Autor

:cool1:spox, lans na alu :good:

ja tam jeszcze nie ufam pogodzie, że nagle nie sypnie i nie będzie minus 3'C :)

Marcin78, w profilowym podpisie na samym początku otwórz kwadratowy nawias " [ " :good:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano
  • Autor

Zmieniacie już buty na lato?

Opublikowano

Już od miesiąca śmigam w letnich :)

Opublikowano
  • Autor

Już od miesiąca śmigam w letnich :)

Odważniak!

Opublikowano

ja bym nie ryzykował, w nocy jest jeszcze poniżej 0...

Opublikowano
  • Autor

w sumie...

zobaczę jeszcze jak będzie w ten weekend, pojadę jeszcze na deskę, a na przyszły zmienię, o!

no i dziś przyszykuję spam do ludzi, do których wysyłałem je wcześniej... VAGa nie będzie tym razem, bo nic nie robię tylko siedzę w autach z nikim nie rozmawiając...

Opublikowano

2 razy w roku zmieniam tylko powietrze w kolach, :)

letnie lub zimowe :). w tym roku modne GÓRSKIE. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.