Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb okolice Kędzierzyna


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

gości robi super, byłem u niego w Raciborzu obecnie wiem że nie ma miejsca do przyciemniania ale zadzwoń może ci zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matuszewski z tego co słyszałem jest dobry, ale też się ceni...negocjować raczej nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sam jestem zainteresowany. W klodnicy gosciu robi tylko ciemna folia, za tylna szybe 150 pln. w Kozlu osobiscie pytalem wczoraj, gosciu sie w to nie bawi, wyslal mnie ich siedziby do Opola. Tam cennik podobny i wiecej maja folii do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sam jestem zainteresowany. W klodnicy gosciu robi tylko ciemna folia, za tylna szybe 150 pln. w Kozlu osobiscie pytalem wczoraj, gosciu sie w to nie bawi, wyslal mnie ich siedziby do Opola. Tam cennik podobny i wiecej maja folii do wyboru.

ciemna tz jaka ile procent ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, nie pytalem. Musialbys zadzwonic do niego i zapytac. Jak cos to nr jest w necie lub moge podac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten w kłodnicy to tam gdzie jedzie się w prawo i jest tam też mechanik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tam wymianę przedniej szyby i jestem bardzo zadowolony wiec może podjade ile za całe auto ściema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z ogarnięciem tego samemu? Duża filozofia czy do zrobienia? Bo tapicerke każdy umie chyba rozebrać więc zostaje rozpracować technikę montażu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. A szyby trzeba wyciagac do montazu? Z drzwiami bez problemu ale boczne, tylna, wyciac i wklejac? czy da rade tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno da radę bez wycinania ale nie uzyskasz takiego efektu boki ci odejdą po czasie jak robić to porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwilem u mnie sprawe szyby. Bylem u Matuszewskiego w Slawiecicach. Z tych ludzi (firm) co obdzwonilem to najtaniej i najblizej chyba i normalna folia a nie taka co zalatuje na fioletowo pod swiatlo i do tego w godzinke czy poltora bylo gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek robi naprawdę dobrze , 3 lata temu byłem z moją B7 W Rybniku na przyciemnianie szyb bo dostałem namiar od znajomego że gość robi dobrą robotę, wiecie co mi ku..as zrobił - uszczelki na drzwiach mi pociął ,po prostu przeciął w pół jak chciał zdejmować ramę z szybą.Zorientowałem się dopiero po przyjeździe do domu.

wykonałem do gościa telefon trochę innego tonu, kazał przyjechać i założył mi nówki oryginalne uszczelki.Tyle dobrze się zachował i przeprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwilem u mnie sprawe szyby. Bylem u Matuszewskiego w Slawiecicach. Z tych ludzi (firm) co obdzwonilem to najtaniej i najblizej chyba i normalna folia a nie taka co zalatuje na fioletowo pod swiatlo i do tego w godzinke czy poltora bylo gotowe.

A ile zaplaciles ? I ktore przyciemniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...