Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plastikowa osłona na silniku po założeniu instalacji gazowej pasuje ci bez problemu czy może ją jakoś dopasowałeś ??

Opublikowano
  • Autor

osłona jest na swoim miejscu tak jak być powinna nic nie dopasowywałem

Opublikowano

BEX :decayed:

zycze bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
BEX :decayed:

zycze bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

miejmy taka nadzieje :wink:

ostatnio w audi wymieniłem :

kompletny rozrząd

olej motul x-cess 8100 5w40 oraz wyczyszczony smok olejowy

pompa wspomagania bo padła podczas zabawy na śniegu :decayed:

płyny filtry

trochę po modzone w nagłośnieniu bose (bose do sprzedania jak coś :whistling:) zmienione na hertz hsk 165.4 z przodu napędzane wzmacniaczem hifonics nemesis nx880 do tego subwoofer narazie zwykły blaupunkt ale to bd zmienione w najbliższym czasie na coś lepszego drzwi wygłuszone matami do tego dobre przewody

ze zmian jeszcze na pokładzie włącznik świateł auto oraz clh teraz trzeba szukać lustra co by mnie błąd na FISIE nie wkur...:kwasny:

Opublikowano
osłona jest na swoim miejscu tak jak być powinna nic nie dopasowywałem

możesz w wolnej chwili zrobić zdjęcie jak masz umieszczoną listwę wtryskową ???

Opublikowano
  • Autor

ok jutro postaram się pstryknąć foto

Opublikowano

Gratki z zakupu. Ja w czerwcu sprzedałem swojego BEX-a z 2004 roku. Troszkę szkoda było bo mały przebieg 130 000km, ale leciwy był. Silnik jest (był) poprostu .... zajebioza. Poza tym to był totalny golec. Tylko relingi chromowane i nic wiecej.

Opublikowano
BEX :decayed:

zycze bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

pompa wspomagania bo padła podczas zabawy na śniegu :decayed:

moja tak samo skonczyla zywot na sniegu tyle ze mialem gwarancje i wymienili za free

Opublikowano
  • Autor

kolejny mały mod a mianowicie nówka kluczyk od b7

Opublikowano

Jak spasowales srodek bo z tego co pamietam inny kaztalt jest w b6 i b7

Opublikowano
  • Autor

nie środek tylko caly kluczyk od b7 zaprogramowałem a immo przełożyłem z serwisowego

Opublikowano

o to teraz będę wypatrywał taryfy b 6 :hi:pozdro

Opublikowano
  • Autor

kolejne graty zakupione listwy dolne i lotka z s4. Lotka jest w kolorze i pytanie czy malować listy w kolor czy zostawić ori bo i tak muszę umalować progi w kolor i chyba lepiej wygląda w kolorze całość ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe foto na szybko z listwami i lotka na miejscu przyciemniłem tez kierunki w lampach i kierunki boczne

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

przód miażdzy :kox:

ale pierwszy raz patrzę na listwy s4 i coś mi się nie widzi - patrzę i patrzę i nie wiem o co chodzi - to pewnie ori listwy co? jeśli ori to prawdopodobnie mi tu po prostu zawias nie pasuje :tongue: dosyć wysoko stoi i listwy według mnie nie robią takiej roboty jaką mogłyby robić - ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie :wink:

Opublikowano
  • Autor

listwy są ori laminat nie wchodził w grę... masz racje nie wygląda to jeszcze tak jak powinno bo zawias i kolo to 50% jak nie więcej wyglądu samochodu ale pomału do celu :wink: jakiejś dużej gleby i koła mieć nie mogę jednak to taryfa jest ale na pewno pójdzie w dól teraz jest tam jakieś 1br z tego co wyczytałem z wlepki w bagażniku. Na lato na pewno bd niżej i większe kolo a jakie czas pokaże :wink:

Opublikowano

1ba ;)

s-line to 1be, usztywnione 1bv :wink:

na taryfie to faktycznie Ci trochę zawęża pole manewru ale 1be jest niżej a jednocześnie przyjemnie komfortowe więc nie trzeba się o klientów martwić :wink:

Opublikowano
  • Autor
1ba ;)

s-line to 1be, usztywnione 1bv :wink:

na taryfie to faktycznie Ci trochę zawęża pole manewru ale 1be jest niżej a jednocześnie przyjemnie komfortowe więc nie trzeba się o klientów martwić :wink:

wiem jakie szły ale u mnie jest 1BR = Zawieszenie i amortyzatory w wyposaż. na złe drogi takie coś mi wychodzi po rozkodowaniu wlepki pierwszy raz takie widzę

tu już nie chodzi o klientów a o samochód :decayed: ze czasem trzeba wjechać gdzieś gdzie nie najlepsza jest droga jest coś rozkopane i chodzi o to żeby dało się przejechać nie urywając niczego albo np przejazdy kolejowe gdzie w Radomiu są nie najlepsze a nie mogę jechać inaczej bo muszę zrobić duże kolo co klientowi nie na rękę :decayed:

plan jest albo właśnie 1be albo gwint Ta technix żeby ustawić najlepiej jak się da nisko a zarazem dało się przejechać przez "przeszkody" + 17/18 cali kolo ale bardziej 18 :wink:

i jeszcze jeden mod :decayed:

muszę wymienić jeden siłownik jeszcze bo za wolno się otwiera

Opublikowano
1ba ;)

s-line to 1be, usztywnione 1bv :wink:

na taryfie to faktycznie Ci trochę zawęża pole manewru ale 1be jest niżej a jednocześnie przyjemnie komfortowe więc nie trzeba się o klientów martwić :wink:

wiem jakie szły ale u mnie jest 1BR = Zawieszenie i amortyzatory w wyposaż. na złe drogi takie coś mi wychodzi po rozkodowaniu wlepki pierwszy raz takie widzę

tu już nie chodzi o klientów a o samochód :decayed: ze czasem trzeba wjechać gdzieś gdzie nie najlepsza jest droga jest coś rozkopane i chodzi o to żeby dało się przejechać nie urywając niczego albo np przejazdy kolejowe gdzie w Radomiu są nie najlepsze a nie mogę jechać inaczej bo muszę zrobić duże kolo co klientowi nie na rękę :decayed:

plan jest albo właśnie 1be albo gwint Ta technix żeby ustawić najlepiej jak się da nisko a zarazem dało się przejechać przez "przeszkody" + 17/18 cali kolo ale bardziej 18 :wink:

plan idealny :wink: 17szybko Ci się znudzą :tongue:

sorry za zamieszanie :hi: byłem pewien że masz ba i nieczytelnie rozkodowałeś 1br pierwszy raz słyszę że było coś takiego :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.