Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moje Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!! od niedawna jestem nowym uzytkownikiem forum oraz posiadaczem a4:wink: z 2008 roku

143km

wyposazenie standardowe szału nie ma ...:kwasny:

Abs ,el.szybki, lusterka, klima ,alumki 18-stki, Asr, Esp ,radio/cd

kilka zdjec Audi:)

P1210913.jpg

<br /><br />

P1210914.jpg

<br /><br />

P1210915.jpg

<br /><br />

P1210917.jpg

<br /><br />

Wybaczcie za słaba jakosc zdjec;)

Plany hmmmm... czas pokaze ale napewno przyrost mocy;))

Opublikowano
  • Autor

jedynie taka mam fotke:)

P1210922.jpg

<br /><br />

Opublikowano

milutka, niech sie dobrze sprawuje!

Opublikowano

Troszke bidula ale najwazniejsze ze twoja ;-)

Opublikowano

fajne masz kolego rejestracje :naughty:

Mam rozumieć że w Knurowie przybyło A4 B8 :naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

jak będziesz chętny na :

tylny zderzak z wydechem po oby stronach

podwójny wydech

koła 20 cali

i kilka innych to możesz dać znać :grin:

Opublikowano
  • Autor
fajne masz kolego rejestracje :naughty:

Mam rozumieć że w Knurowie przybyło A4 B8 :naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

jak będziesz chętny na :

tylny zderzak z wydechem po oby stronach

podwójny wydech

koła 20 cali

i kilka innych to możesz dać znać :grin:

dokladnie jestem z Knurowa;)) kiedys musze wpaść na spota;) do Gliwic ale w tym tygodniu mam na 12:30 do pracy takze lipa:kwasny: a co do części to porozmawiamy na zywo;) pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

milutka, niech sie dobrze sprawuje!

dziekuje :))

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

Troszke bidula ale najwazniejsze ze twoja ;-)

co racja to racja ale i tak przesiadka z fiata bravo 2000 rok do Audicy to mega zmiana;))

Ps. zawsze przy pomocy forum i osob + oczywiscie jakies % mozna wiecej osiagnac niz kupujac autko odpicowane i z wszystkimi bajerami;) a przy tym satysfakcja jest ogromna;) mam nadzieje ze chetni do pomocy sie znajda:wink:

Opublikowano

Po to jest to forum, żeby sobie pomagać :wink: Niech sie sprawuje! :wink:

Opublikowano
  • Autor
Po to jest to forum, żeby sobie pomagać :wink: Niech sie sprawuje! :wink:

dziekuje;))!! nic spadam do pracy pozdrawiam i milego dnia zycze!:decayed:

Opublikowano

Paweł wpadaj na zlota ocenimi na żywo auto:) a tak jak rozmawialismy program sie by przydal bo na ta mase troche slaby silnik :wink:

Opublikowano

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

Opublikowano
Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

wpadaj, wpadaj... a za jakiś rok, dwa stwierdzisz że pierwszy spot byl największym Twoim życiowym błędem :grin:

Opublikowano
  • Autor
Paweł wpadaj na zlota ocenimi na żywo auto:) a tak jak rozmawialismy program sie by przydal bo na ta mase troche slaby silnik :wink:

spoko nie ma sprawy bedzie lepiej niz w zakopanym jak popilismy heh

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

Wezme wezme nie ma sprawy ;)) jak zobacze twoje wozidlo u nas w miescie to napewno bede prowokowal i predzej czy pozniej sie poznamy;) bo chyba nie ma u nas duzo Be 8-emek;p

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

wpadaj, wpadaj... a za jakiś rok, dwa stwierdzisz że pierwszy spot byl największym Twoim życiowym błędem :grin:

hehe nie no az tak zle to nie bedzie mam nadzieje :)) :shock3::shock3:

Opublikowano

jesli jestes zonaty to powinienieś otworzyc drugie konto w banku na Rezanie, jesli jeszcze nie popelniles tego bledy wyciagaj forse ze skarpety i wrzucaj na kredytowke bo bedziesz jej potzrebowal a chlopaki juz Cie naprowadza i odpowiednimi linkami sluza hehehhhehe

Opublikowano

Fajne 4-y kółka. Powodzenia przy rezaniu. Masz do tego spoko bazę.

Opublikowano
Paweł wpadaj na zlota ocenimi na żywo auto:) a tak jak rozmawialismy program sie by przydal bo na ta mase troche slaby silnik :wink:

spoko nie ma sprawy bedzie lepiej niz w zakopanym jak popilismy heh

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

Wezme wezme nie ma sprawy ;)) jak zobacze twoje wozidlo u nas w miescie to napewno bede prowokowal i predzej czy pozniej sie poznamy;) bo chyba nie ma u nas duzo Be 8-emek;p

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

wpadaj, wpadaj... a za jakiś rok, dwa stwierdzisz że pierwszy spot byl największym Twoim życiowym błędem :grin:

hehe nie no az tak zle to nie bedzie mam nadzieje :)) :shock3::shock3:

hehe - też Cię będę wypatrywał

Ps. i możesz mnie podpuszczać - mam silną psyche - no chyba że pojedziesz bmwu :grin:

W Knurowie z Twoją to teraz mamy 4 szt.

Czarny sedan 2.0tdi z ledami z tyłu (ul.Wolności)

Czarny avant 2.0tdi 2008r (ul.Niepodległości)

Moja no i teraz Twoja

Widać czasami jeszcze 2.0tdi srebrnego sedana z ledami z tyłu na tablicach SR (pani pracuje w szpitalu i parkuje na Floriana)

:decayed::decayed:....................wiem, wiem - walnięty jestem :kox:

Opublikowano

Miron to wy tam ulice macie ?? :whistling::decayed:

Fajne Awdi tylko co to za parking gdzie wszyscy stoją tyłem na trawce ?? :naughty::wink:

Opublikowano
  • Autor
Miron to wy tam ulice macie ?? :whistling::decayed:

Fajne Awdi tylko co to za parking gdzie wszyscy stoją tyłem na trawce ?? :naughty::wink:

hehehe mamy ulice nawet ronda sa :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

Paweł wpadaj na zlota ocenimi na żywo auto:) a tak jak rozmawialismy program sie by przydal bo na ta mase troche slaby silnik :wink:

spoko nie ma sprawy bedzie lepiej niz w zakopanym jak popilismy heh

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

Wezme wezme nie ma sprawy ;)) jak zobacze twoje wozidlo u nas w miescie to napewno bede prowokowal i predzej czy pozniej sie poznamy;) bo chyba nie ma u nas duzo Be 8-emek;p

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

wpadaj, wpadaj... a za jakiś rok, dwa stwierdzisz że pierwszy spot byl największym Twoim życiowym błędem :grin:

hehe nie no az tak zle to nie bedzie mam nadzieje :)) :shock3::shock3:

hehe - też Cię będę wypatrywał

Ps. i możesz mnie podpuszczać - mam silną psyche - no chyba że pojedziesz bmwu :grin:

W Knurowie z Twoją to teraz mamy 4 szt.

Czarny sedan 2.0tdi z ledami z tyłu (ul.Wolności)

Czarny avant 2.0tdi 2008r (ul.Niepodległości)

Moja no i teraz Twoja

Widać czasami jeszcze 2.0tdi srebrnego sedana z ledami z tyłu na tablicach SR (pani pracuje w szpitalu i parkuje na Floriana)

:decayed::decayed:....................wiem, wiem - walnięty jestem :kox:

hahaha juz sledzisz srebrne audi :decayed::decayed:

Opublikowano

Pamiętajcie koledzy ze forum jest nie tylko dla wielbicieli Audi ale tez dla amatorów cudzej własności niestety. Takimi informacjami ułatwiacie potencjalną kradzież.... Po co zamieszczać w necie gdzie dane auto stoi trochę to nierozsądne... Tak poza tym fajne auto i dobra baza pod mody;)

Opublikowano
Pamiętajcie koledzy ze forum jest nie tylko dla wielbicieli Audi ale tez dla amatorów cudzej własności niestety. Takimi informacjami ułatwiacie potencjalną kradzież.... Po co zamieszczać w necie gdzie dane auto stoi trochę to nierozsądne... Tak poza tym fajne auto i dobra baza pod mody;)

Każdy ogarnięty złodziej wie gdzie takie auto stoi na danej wsi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.