Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dywaniki gumowe - czarne, wysokie brzegi + stopery - czy to rarytas ??


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladam w necie oferty na dywaniki gumowe ktorych jest milion piecset sto dziewiecset i widze ze to nie lada wyzwanie, nie tylko do znalezienia ale takze i dla producentow dywanikow by cos takiego zrobili :facepalm:

Najpopularniejsze Petex maja niskie brzegi, jakies tam inne z wysokimi brzegami nie maja stoperow albo sa do rzezbienia a znajac swoje szczescie cos krzywo zrobie, albo sa jakie potrzebuje ale popielate.

Czy nigdzie nie ma normalnych dywanikow tylko wszedzie jakies udziwnienia??

Szukam cos na miare tego:

bd3291ce4b6e39a3med.jpg

Ale tez nie wiem czy maja stopery na zdjeciach a to co sie dostanie to trzeba bedzie samemu wyciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginały gumowe na zimę. Rantu nie mają super wysokiego ale mają fabryczne mocowania i idealnie pasują oraz ...nie walą gumą na pół auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do poczytania wątku z dywanikami do B5:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-ktore-gumowe-dywaniki-143391/index4.html#post3161568

Na ostatnich 2 albo 3 stronach znajdziesz rzeczywiste opinie wraz z fotkami paru modeli dywaników sprzedawanych na allegro bo nie ważne czy B5 czy B7 to są te same dywaniki tylko wzorem się różnią a zobaczysz sobie opinie na temat wykonania i dopasowania przez producenta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te gumowe dywaniki moim zdaniem średnie , spełniają swoją funkcje ale średnie spasowanie tych przednich , nie okładają się idealnie tylko tak podginają w dziwny sposób tam gdzie jest przejście z korytka na płaską gumę .

Osobiście nie polecam i napewno nie kupie ich następnym razem.

Polecam ori :) zawsze fajnie wyglądają i pasują nic nie odstaje nic sie nie zagina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam te z REZAW-PLAST i jestem zadowolony- nie śmierdziały gumą, nie są poprzecierane (już po dwóch sezonach) i pasują idealnie do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petex ---w b7 ---bardzo przyzwoicie przylegaja ale maja niski rant -- nie smierdza

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...